Adsenseden para kazanmak için bir çalışmam var

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Herkes ek geliri olsun ister bende bu mantıkla sürekli adsense'e yönelik çalışmalar yapıyorum. Şuan üzerinde çalıştığım adsenseye yönelik bir site çalışmam var. Kazançları TBMsi nasıl olacak test edeceğim testten sonra yöntem tutarsa burdan paylaşacağım.

Umarım tutar hocam, bir zamanlar ayda 100$ alacak kadar kasmıştım ama sonrasında sıkıldım. Ciddi anlamda ilgi ve hassasiyet istiyor siteniz ya da siteleriniz.
Ekip işiyle çalışırsanız daha az vakit ayırır ve sıkılmazsınız zannımca :)

Muzilla' Alıntı:
Umarım tutar hocam, bir zamanlar ayda 100$ alacak kadar kasmıştım ama sonrasında sıkıldım. Ciddi anlamda ilgi ve hassasiyet istiyor siteniz ya da siteleriniz.
Ekip işiyle çalışırsanız daha az vakit ayırır ve sıkılmazsınız zannımca :)
Şöyle bir screen paylaşayım çok haklısınız hocam :)
YBjjGZ.jpg

Bu sene ilgilenemedim ama yinede bir şeyler kazanıyorum... Buda benim istatistiklerden bir kesit. İmzamda ki site verilerinden

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    35.7 KB · Görüntüleme: 1,733
Benim sitenin de sayfa görüntülenmesi nerdeyse aynı ama tbö ve to çok düşük.

Nasıl olduğunu merak ettim doğrusu.

@developer;
sektörü pm'leme şansın var mı? TBM çok iyi. Muhtemelen siteniz Türkçe içerikli değil, doğru mu?

Arkadaşlar, buradan bir arkadaşla yarın açıyoruz siteleri ilk anından itibaren sürekli gelişimini bilgilendirerek sizlere duyuracağız.
Sonuçlardan emin olmadan sizleri yanlış yönlendirmek istemiyoruz. Test edelim sonucuna göre bilgilendirme yapacağız.

Geri