...... adresi sunucularımız üzerinde barındırılmamaktadır ??

Kodla Büyü
Hocam mebweb'den önceki siteleri açtığınızda bu hatayı veriyor. 1 Ocaktan itibaren eski sunucular iptal oldu.

Cok merak ediyorum hukuki yaptirim uygulanacak deyip yoneticilerin tutusmasini saglayan meb hazirlamayanlari napcak?

cyln' Alıntı:
Cok merak ediyorum hukuki yaptirim uygulanacak deyip yoneticilerin tutusmasini saglayan meb hazirlamayanlari napcak?
hocam yöneticiler ağırlıkta bunlara yakın kişilerden olusuyo suçu ilçedeki ildeki diğer gariban bilişim branşını bulur

Valla 50 kere soruyorlardi aman hocam ceza var aman hocam unutma :)))
Bi yarim saat filan surdu 2 okul bitti bi sevindiler bi sevindiler :)

yeni siteyi google da arayınca bulamıyorum ben. ilköğretim idi şimdi ortaokul oldu andan mı acaba

Arkadaşlar bir türlü yapamadım. google de arama yaptığımda
Lütfen Dikkat,
http://devedami.meb.k12.tr
adresi sunucularımız üzerinde barındırılmamaktadır. uyarısı veriyor.
Bunu nasıl düzeltebilirim... Yardımcı olur musunuz...

Eski sitelerin silinmesini anlarım da biz sitemizi yeni açmıştık. Bugün itibarıyla bizim sitemizde uçtu ve aynı mesaj var. Sanırım meb bilgisayarcılar biraz çalışsın diye arada siteleri siliyor :)

bugün itibarı ile bizim site de uçmuş.
hayrolsun , neden oluyor bunlar acaba ,
geçen hafta yayındaydık :D

Google'dan girince ".........adresi sunucularımız üzerinde barındırılmamaktadır!" uyarısı veriyor. Yandex ve diğer arama motorlarından okulumuzun adını yazıp tıklayınca sitemiz açılıyor. İlk defa karşılaştım.

selcukoglakci' Alıntı:
Google'dan girince ".........adresi sunucularımız üzerinde barındırılmamaktadır!" uyarısı veriyor. Yandex ve diğer arama motorlarından okulumuzun adını yazıp tıklayınca sitemiz açılıyor. İlk defa karşılaştım.
Google doğrulaması yapın Hocam. Düzelir.

Geri