Adobe Web Premium CS3- flash programı açılmıyor

Kodla Büyü

antigen

Aktif Üye
arkadaşlar,
mebin dağıttığı web premium CS3 cd sini bilgisayarıma yükledim. geçen sene içerisindeki bütün programlar çalışıyordu. fakat su an sadece FLASH programı çalışmıyor. Flash programını açmak için tıkladığımda ise " sistem beklenmeyen şekilde sonlandırıldı" uyarısı geliyo ve bilgisyar kendi kendine yeniden başlıyor.
programı kaldırıp tekrar yükledim ama halen açılmıyo. acaba yükldiğimbaşka bir programla felan çakışmamı yapıyo anlamadım gitti.
bu konuda bilgisi olan arkadaşlr paylaşırlarsa sevinirim

hocam ben de bir ara hiç birisiaçılmıyordu format attıktan sonra tekrar tum progranları kurdum düzgün çalıştı

mobile' Alıntı:

hocam işletim sitemiyle problemi yok. önceden çalışıyordu. ama belki yüklenen flash player gibi flashın çalışmasını sağlayan bir programla ilgili problem olabilir diye düşünüyorum. ama çözemedim

antigen' Alıntı:
mobile' Alıntı:

hocam işletim sitemiyle problemi yok. önceden çalışıyordu. ama belki yüklenen flash player gibi flashın çalışmasını sağlayan bir programla ilgili problem olabilir diye düşünüyorum. ama çözemedim
eğer flashı çalıştırdığında mavi ekrana düşüyorsa sp3 yüklemen lazım

mobile' Alıntı:
antigen' Alıntı:
evet mavi ekrana dönüşüyor. bir güncelleme deneyeyim hocam
mavi ekrana dönüyorsa güncelleme değil sp3 yüklemen lazım
hocam mavi ekran hatasını bende alıyordum.sadece flash açılmıyordu
üstteki yorumda verdiğim link içime yaradı.sorun halloldu.sp3 kurmaya gerek yok

teşekkürler hocalar. okulda net yavaş yada yok diye güncelleme bugun bitecek inşallah:)
yukarda verdiğiniz program bende işe yaramadı hocam.

Geri