Adobe Acrobat Kafayı yedi YARDIM....!!!

Kodla Büyü

serhatdemir

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Acrobatta bir pdf yazdıracağım. Yolluyorum yazıcıya harfler japon alfabesi gibi çıkıyor. bir kaç yerde araştırma yaptım font eksikliği var dediler bende diğer bilgisayardaki bütün fontları kopyaladım yine olmadı. Aynı belge benim bilgisayarımda aynı yazıcıdan düzgün çıkıyor. Müdür beyin bilgisayarında aynı yazıcısından kargacık bugacık çıkıyor. Ve ayrıca Baskı önizlemede düzgün gözüküyor. Yardım Lütfen...!!!!

Hocam Teşekkürler de yok mu bu işin çaresi. En sonunda makinaya format atıcam. Kurtarın beni bu dertten.

Arkadaşım yazıcının sürücüsünü kaldırıp yeniden yükle-Yazıcının yüklenmesi sırasında kurulan arayüzden ayarlarına bir bak, birde Kullanıdğın Acrobat Reader'in sürümü nedir? onu söyler misin.

vallahi 6.0 vardı 7.0 yaptım olmadı 7.5 yaptım olmadı en son creative suitteki 8.0 ı yükledim yine olmadı. Sanırım sonunda format atmam gerekecek

hocam sorununun cevabı olmayacak ama sana tavsiyem acrobat kullanma. onun yerine boyutu küçük olan ve aynı işi yapan FoxitReader var onu kullan.

Geri