Adey-Ridef anketleri excel formatında..

Kodla Büyü

malcolmx64

Aktif Üye
okulumdaki öğretmenlerin adey işlemlerinde kullanmaları için hazırladığım anket şablonlarıdır..

Ekli dosyalar

• adey.rar
    44.8 KB · Görüntüleme: 1,733
Biz girmiyoruz bunları çok şükür ama öğretmenler "toplu" girememekten şikayetçi, yok mudur bunun yolu? js falan... 1 öğrenci bile epey zaman alıyor ve sıkıyor. Bir de, her defasında kaydettikten sonra tek tek seçmek gerekiyor ya, daha da sıkıcı hale gelebiliyor.

mahonyhacettepe' Alıntı:
Biz girmiyoruz bunları çok şükür ama öğretmenler "toplu" girememekten şikayetçi, yok mudur bunun yolu? js falan... 1 öğrenci bile epey zaman alıyor ve sıkıyor. Bir de, her defasında kaydettikten sonra tek tek seçmek gerekiyor ya, daha da sıkıcı hale gelebiliyor.
hocam ben mi yanlış biliyorum bunu öğretmenler yani bizde gireceğiz...siz başka bişeylei karıştırdınız

mmkgs1' Alıntı:
mahonyhacettepe' Alıntı:
hocam ben mi yanlış biliyorum bunu öğretmenler yani bizde gireceğiz...siz başka bişeylei karıştırdınız
Karıştırma falan yok hocam. Sanırım SINIF REHBER ÖĞRETMENİ olan arkadaşlar girecek. Benim sınıfım olmadığına göre ben girmiyorum. "Biz" dedim yanlışlıkla. "Ben" demeliydim.

:alkis: of of ne olacak bizim bu halimiz. java yüklemesi ister koş sedat, flash player ister koş sedat. eğitimi yaptım tamamlanmıyor dedi koş sedat. meb'in bu sorunlu projelerine şimdi .... diyecem valla.

bizde de müdür bişey olursa yardımcı olursun öğretmen arkadaşlara dedi çok şükür şmdiy kimse gelmedi.ama şikayet had safhada..

mahonyhacettepe' Alıntı:

ya bırak girsinler hocam anca bize laf atarlar genel anlamda hepsi için değill o kadar yardımcı olmaya çalışırız ama umursamazlar çoğuu

merhaba arkadaşlar,
Bizim okulda da sınıf öğretmeni bir arkadaş, aslında bunları bilg. öğrt girmeli dedi bende çıldırdım. Biz amelemiyiz dedim. insaf yani okulda tam 1300 öğrenci var. Yani artık varya ne diyeceğimi şaşırdım. Onlar 30 kişi olan kendi sınıflarını giremezken bana 1300 kişiyi sen girmelisin diyor.

feryal' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,
Bizim okulda da sınıf öğretmeni bir arkadaş, aslında bunları bilg. öğrt girmeli dedi bende çıldırdım. Biz amelemiyiz dedim. insaf yani okulda tam 1300 öğrenci var. Yani artık varya ne diyeceğimi şaşırdım. Onlar 30 kişi olan kendi sınıflarını giremezken bana 1300 kişiyi sen girmelisin diyor.

bişey demene gerek yok hocam anlamıyorlar :) onun için boşvereceksiniz gidecek takılanlar oldumu sorular sorarlarsa bildiğiniz kadar cevap verin yeter.

Adey Meb yazınca google bu site çıkıyor arkadaşlar : http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/

Burada açıklamalar ve okuduğumuzu kontrol etmak amaçlı sorular var. Acaba bunları yapıyoruz mu biz? Yoksa bunu da mı yapmayacağız?

Adey-Ridef ile alakalı olarak bilgisayar öğretmenleri ne yapacak tam olarak? Hiç bir şey mi yoksa?

Yardım konusuna gelince, bırakın yapsınlar :)

mahonyhacettepe' Alıntı:
Var bi kolay yolu ama bulaşırsanız öğretmenler biz yapamıyoruz siz hallediverin derler hocam.Biz denedik.Program sayesinde baya kolaylaşıyor iş.

Raporlar kısmından bakınca bunlar vardı. Biz hepsinin çıktısını raporlardan aldık. Gerçi pek sormadan kendimiz doldurduk ya :roll:

Geri