adaptorsitesi.com aldatmacası.

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaş, yok böyle bir site, 11 Şubatta hp g5002ea laptop adaptörü siparişi verdim, 26 şubatta yerine başka bir adaptör geldi.
19V - 4,74A çıkış veren kullanılmış bir asus adaptörü geldi.
HP G5002EA Adaptör (18.5V 3.5A 65W) olması gerekiyor.
adaptorsitesi.com tavsiye olunulmaz.

Kullanılmış bir adaptör geldi.
Gönderirken iyi eğlenmişler anlaşılan. :x

hasari' Alıntı:
İade almadılar mı? Yanlış gönderdikleri aşikar.
Kargo dahil 27 TL'ye mal oldu.
Muğla'dan İstanbul'a gönder geri gelsin, yine bir 20 gider.
Zannımca İstanbul'da küçük bir dükkan sahibi internete açılmış. Uğraşılmaz, gene yanlış gönderir.
Ayırca 2. el, yanında fatura yok, garanti kağıdı yok,... vs.

Bu siteyi görürseniz kaçın.

ercinc98' Alıntı:
hasari' Alıntı:
İade almadılar mı? Yanlış gönderdikleri aşikar.
Kargo dahil 27 TL'ye mal oldu.
Muğla'dan İstanbul'a gönder geri gelsin, yine bir 20 gider.
Zannımca İstanbul'da küçük bir dükkan sahibi internete açılmış. Uğraşılmaz, gene yanlış gönderir.
Ayırca 2. el, yanında fatura yok, garanti kağıdı yok,... vs.

Bu siteyi görürseniz kaçın.
Neyse ki büyük bir mebla ödememişsin. :)

Ronesanspazar.com sitesi de bana aynı şeyi yaptı, 28 tl kargo ücreti ödedim, ayrıca resimde gösterilen ürünlerden farklı, beş para etmez şeyler göndermişler. Firmayı aradım bide üstüne ben azar işittim. :puhaha: O gün bu gündür saçma sapan sitelerden birşey almıyorum. Olan Bt sınıfının toplanan parasına oldu. Ders olsun herkese :wink:

hasari' Alıntı:
Neyse ki büyük bir mebla ödememişsin.

osghe23' Alıntı:
Ronesanspazar.com sitesi de bana aynı şeyi yaptı, 28 tl kargo ücreti ödedim, ayrıca resimde gösterilen ürünlerden farklı, beş para etmez şeyler göndermişler. Firmayı aradım bide üstüne ben azar işittim. O gün bu gündür saçma sapan sitelerden birşey almıyorum. Olan Bt sınıfının toplanan parasına oldu. Ders olsun herkese
daha önce de kazıklandım, ama bu kadar basit olmamıştı. :?
Neyse ucuz atlattık , :roll:

gecenlerde bi arkadasa aliexpresten 7 dolara aldık toshiba için bu tarz seyleri genelde ordan almayı tercih ediyorum zaten onlarda ordan alıp yolluyorlar

Geri