ADANA-Yüreğir-Doğankent ulaşım?

Kodla Büyü

kemane

Site Gezgini
Merhaba, Doğankent Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne tayinim çıktı.Adana merkezden gidiş geliş yapmak mümkün mü acaba dolmuş servis var mıdır? Oraları bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim teşekkürler.

Hayırlı olsun öncelikle. Okulun sayfasına girip baktınız mı hocam? Artık okulların sitelerinde ulaşım imkanları, merkeze uzaklığı vs hepsi yazmakta.

Hayırlı olsun diyemeyeceğim, sadece allah sabır versin diyorum 3 yıldan gün sayarsınız artık. Nerede oturacağınıza göre bilgi verebilirim. Doğankent minibüsleri mevcut.

Teşekkür ederim hocam:) sabır dileğiniz beni korkuttu.Hangi konularda sabır biraz açar mısınız?

Baraj yolundan biraz zor olur, çok ters, doğankent minibüsleri taşköprü yüreğir tarafından kalkıyor oraya baraj yolından gelen araba varmı bilmiyorum, en uygun mevki güneşli yada haydaroğlu mahallesi olur( benim kendi mahallem) ama oralarda anti sosyal sıkılırsınız. Barajyolu için Minibüs yada otobüs duraklarından güzergahları sormanız gerek, oluru yoksa dediğim gibi haydaroğlu mahallesinden ev bakarsınız, öğrenci açısından gözünüzü korkuttuğumu biliyorum ve üzgünüm ama öğrenci yapısı saygısız, serseri tipli öğrenciler, şunu yapın bunu yapın demeyeceğim yaşar görür buradanda sonucu yazarsınız inşallah üstesinden gelirsiniz.

Baraj yolundan biraz zor olur, çok ters, doğankent minibüsleri taşköprü yüreğir tarafından kalkıyor oraya baraj yolından gelen araba varmı bilmiyorum, en uygun mevki güneşli yada haydaroğlu mahallesi olur( benim kendi mahallem) ama oralarda anti sosyal sıkılırsınız. Barajyolu için Minibüs yada otobüs duraklarından güzergahları sormanız gerek, oluru yoksa dediğim gibi haydaroğlu mahallesinden ev bakarsınız, öğrenci açısından gözünüzü korkuttuğumu biliyorum ve üzgünüm ama öğrenci yapısı saygısız, serseri tipli öğrenciler, şunu yapın bunu yapın demeyeceğim yaşar görür buradanda sonucu yazarsınız inşallah üstesinden gelirsiniz.
Çok teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler çok kıymetli.

adanadan çıkalı 5 seneden fazla oldu o yüzden şimdi aklıma geldi regülatör köprüde baraj yolundan gelen otobüslerin son durağı var hocam, son durakta inip karataş yolundan doğankent minibüslerine binebilirsiniz, bence baraj yolu nu tercih edin hocam okul kötü olsada en azından eve gelince ferah bir ortam olur. rica ederim, kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    174.8 KB · Görüntüleme: 8
Hayırlı olsun metro güzergâhında oturursanız metro ve belediye otobüsü ile ring yapabilirsiniz. Oraya gittiğinizde büyük bir ihtimal diğer öğretmenlerin izlediği yolu izlersiniz.

Hocam 3 sene önce Doğankentte bulunan okulları yazayım demiştim. Haber sitelerini gezdikten sonra vazgeçmiştim. İnşallah bu süreçte düzelmiştir oralar.

Geri