Acronis True Image 11 Home image yazılımı

Kodla Büyü

gizemkar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar gezinirken 11 sürümünü buldum kendim 10 versiyonunu kullanıyordum

Meraklısı olan varmı bilmiyorum ama önerebileceğim bir program Denemek isteyenlerde vardır muhakkak

aa6fd38b71.png

Sistem gereksinimleri
Windows® Vista;
·Windows® XP Professional x64 Edition;
·Windows® XP SP 2;
·Windows® 2000 Professional SP 4;
·CPU: 300MHz yada daha üstü;
·RAM: 256MHz yada daha üstü;
·Disk alanı: 300 MB;
·Extra kurulumlar için: 150 MB

K-E-Y-G-E-N içindedir.
indirme linki:
Uyarı: Yasal Olmayan Linkler Kaldırılmıştır.

bu programla yedeğini alıp ağda kurulumu yapablir miyiz diğer tüm bilgisayarlara bu işi tarif edecek kimse va rmı

evet hocam bu program ıle yedek alarak agdan kurulum yapabılırsın programı kurduktan sonra aynı ghostta oldugu gıbı bır bootable cd olusturuyorsun bılgısayarı bununla actıktan sonra eger yedek alacaksan alacagın konumu ve dosya ısmını secıyrsun daha sonra agdakı dıger bılgısayarı yıne bu boot cd den acarak receover secenegı ıle yedegı yukluyorsun program calısınca sag tarafta nearest compuer secenegını goreceksın burdan agda yedek aldıgın bılgısayrdan kurulumu yapabılırsın daha sonra bılgısayarın ethernet kablosunu cıkarkı agda cakısma olmasın bılgısayar adını da degıstırmeyı unutma haa unutmadan bılgısayarı cd den boot edeceksın :idea:

hocam bu programı aynı ghost gibi cd ye imaj ı alarak ve yükleyerek mi kuruyoruz. fat32 ya da ntfs uyumlu değil gibi birşey var mı? takılma sorunu olabilir mi? başına gelen var mı bilmiyorum ama kaç gündür ben vestel bilg.ların (güv. kartını donanımsal olarak kaldırdım) ne imajını alabiliyorum norton ghost 2003 ile ne de var olan imajı yükleyebiliyorum:( daha önce evimdeki bilg.ımın almıştım sorun çıkmamıştı. yalnız bu bootable cd den çalıştırma olayı nedir? ben imaj alırken norton ghost u kurdum, çalıştırdım, imaj alacağım yeri seçtim, bilg. yeniden başladı ve cd ye yazmaya başladı. bootable cd ile açtığımı hatırlamıyorum. AÇıklarsanız sevinirim

arkadaşlar bu boot cd yi nasıl oluşturacam? ben sağlam bir bilgisayarın image ını aldım ve ağdaki başka bir bilgisayara bunun image sini yüklemek istiyorum tam olarak ne yapmam gerektiğini anlatan olursa sevinirim. çünkü diğer bilgisayarada acronis kurdum ve ağdan diğer bilgisayardaki image ı gösterdim ama kurmadı.

Arkadaşlar bu program ile ağdaki diğer bilgisayarları göremiyorum. sadece C , D sürücüleri görünüyor... ağdan olduğuna eminmisiniz?

Gizemkar hocam paylaşıma için teşekkür. Fakat boot cd oluşturamıyoruz.
Evet bende ersin hocamın dediği gibi boot cd oluşturamadım. Boot rescue media seçeneğinden girdim en son icon3.png hatası veriyo. Nasıl yapıcaz bu işi bir bilen yokmudur acep.

Boot Cd oluşturamayan arkadaşlar Türkçe’ yi (Başlat\Denetim masası\Bölge ve Dil Seçenekleri\Bölgesel Seçenekler\Standartlar ve biçimler\Türkçe) olan kısımları herhangi bir İngilizce diline çevirdiğinde hata almayacaksın.Cd oluşturduktan sonra dili tekrar Türkçe yaparsınız

Brnde boot cd oluşturamadım. Bi çaresini bilen yada Acronis 11 için boot cd imajı yükleyebilecek arkadaş var mı? acaba. Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar boot cd için makinenizin denetim masasından dil seçeneğini ingilizce yapın boot cd yapabilirsiniz boot cd ile her makinaya yedek alıp yükleme yapabilrsiniz boor cd oluşturduktan sonra dili tekrar TR yapabilirsiniz.

Acronis true image 11 full ile imaj aldım, dvd ye kaydettim, ayrıca cd ye 1 tanede Acronis true image boot cd si oluşturdum....
bootlu cd den Acronis true image açtım(dos ortamında), yol gösterdim dvd den geri yükledim, çalıştı da , bu boot cd ye dvd deki imajı nasil entegre edebilirim, birini tak digerini çıkar zor oluyor.... derdimi anlatabilmişimdir insallah.....
(dvd nin icine imajı ve boot klasörünü atsam olurmu, deniyecegim valla)

ercanatasayar' Alıntı:
arkadaşlar ben acronics de boot cd si oluşturamadım yardımcı olurmusunuz icon3.png hatası veriyor

denetim masası, bölgeseldil ve ayrlardan, türkçe gördugun dil seceneklerinin hepsini ingilizce yap
pc yi aç kapa, olay tamamdım, aynı şey benim başımada geldi hallettim......

bu arada ilaç isteyen varsa pm atsın, ilaç vermekten beni banlayacaklarsa ilk önce beni uyarsın adminler, bu siteden çok şey öğrendim, bildigimi bende öğretmeye calışıyorum,

aynı konuda bildigimi yazdım, bilmedigimide sordum...

Acronis Boot CD

Acronis true image v11 için Neroda oluşturulmuş image dosyası
http://www.bilgisayarbilisim.net/acroni ... 71d46c311a

1-Boot cd oluştururken vista ve XP için denetim masasında bölge ve dil seçeneklerinde bulunan bütün ayarları geçici olarak İngilizce(ABD) olarak değiştiriseniz İcon.png hatasını vermeden Boot cd nizi oluşturabilirsiniz.
2- ağ veya usb diskten yükleme yapabilmek için BOOT cd sindeki açılış menüsünde acronis true image (full) seçeneğini seçmelisiniz.(acronis 9 ve 10 un boot cd leri için)
3- vista da acronis i kullanabilmek için acronis true image 11 in BOOT cd sine veya programın kendisine ihtiyacınız var. eski sürümlerde vista desteği yok veya sorunlu.

Arkadaşlar şu programın bir resmini çekere word belgesinde göstererek yapıp bir anlatırsanız memnu olacam. Ben programı indirdim bunu bir cd yemi çekecem programı yoksa kurup image al diyip image alınca onu mu cd ye çekeceğim ben bu tip programlar hiç kullanmadım...

Geri