Acronis True İmage 11 BOOT CD

Kodla Büyü
Hocam programın tam sürümüne veya programın kendisine ihityacınız yok. Eğer Acronis true image 11 programı kullanılarak oluşturulmuş bir BOOT CD niz varsa sistem backup işleminide recovery işlemini de yapabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça basit. Boot cd yi taık pc yi yendiden başlattıktan sonra next ve backup veya recovery işlemlerini yapacağınız yerleri seçmeniz yeterli. Ayrıca internetten acronis in kullanımına yönelik pek çok anlatım bulabilirsiniz.

Aşağıdaki Linkte BOOT CD nin NERO da oluşturulmuş image dosyasını indirip NERO da yazdırırsanız backup ve recovery işlemlerinizi bu cd ile rahatlıkla halledebilirsiniz. Kolay gelsin...

http://rapidshare.com/files/129974824/a ... 1.zip.html

Paylaşım için çok sağol.Ben bunun 8 versiyonunu kullanıyorum.Çok memnunum.Format derdinden kurtuldum.Herkese tavsiye edebilirm.

Sağol hocam indiriyorm.Daha önce Ghost kullnıyordm arkadaşlar çok övdü bu programı deneyelim bi :)

Bunu yazdırrken nasıl yazdırıyoruz. Ben Nero da kalıp yazımını açtım fakat bu indirdiğim dosyaları görmedi. Rar dan çıkarsamda görmüyor

Arkadaşlar yedek aldığınız dosyayı yüklerken bazen sorunlar olmakta elektirik gitti reset attı vs bu cd ile kurtarma işlemleri tam yol ileri. iyi paylaşım eline sağlık...

arkadaşlar boot imaj cd si oluşturmayı biliyormusunuz? Cd yi takınca imaj direkt yükleniyorya nasil yapılıyor

Neredeyse 4 günden beri acronis ile yedek alıp diğer bilgisayarlara yüklemeye çalışıyorum ama geri yükleme yaptığım bilgisayarlarda "missing operating system hatası" yada açılışta "winload.exe" bozuk hatası alıyorum.

Bunun nedeni acronisin vista kurulu bilgisayarlarda sorun çıkarması mı? Yoksa güvenlik kartı olduğu için mi problem çıkıyor?
güvenlik kartı "ws lite v.12"

diyar21' Alıntı:
ağdan nasıl yükleniyo?
2009 versiyonunda şöyle yapıyorduk:
imaj dosyasını çalışan bir makinaya kaydedip, bulunduğu klasörü ağda paylaşıma açıyoruz.
Daha sonra imajı yüklemek istediğimiz sorunlu makinayı bu CD ile boot edip acronisi çalıştırıyoruz.
Backup and Restore - Oradan da Manage and Restore ye giriyoruz. Yükleyeceğimiz İmaj dosyasının kaynağını gösterirken Network Connectionstan , paylaşıma açtığımız dosyanın olduüu bilgisayrarı gösterip ilerletiyorduk.

program kullanışlı,ghosta göre daha görsel ama yedek dosyası *.tib ,ghost dosyası *.gho ya göre daha çok arıza veriyo ,ve zaman içinde bozulabiliyo.

birkan' Alıntı:
Neredeyse 4 günden beri acronis ile yedek alıp diğer bilgisayarlara yüklemeye çalışıyorum ama geri yükleme yaptığım bilgisayarlarda "missing operating system hatası" yada açılışta "winload.exe" bozuk hatası alıyorum.

Bunun nedeni acronisin vista kurulu bilgisayarlarda sorun çıkarması mı? Yoksa güvenlik kartı olduğu için mi problem çıkıyor?
güvenlik kartı "ws lite v.12"

cevabı kendiniz vermişsiniz.
ws lite kart kılavuzunda da yazar zaten.
format edilecek PC'den çıkar. Format at. Driver'ını yükle. kapat. cihazı tak ve çalıştır.
ilk açılışta CTRL Home ile düzenleme yapabilirsin.
varsayılan şifre 12345678

2 yıl önce ben de aynı hataya düşmüştüm.

Geri