Acronis ile programların yedeği nasıl alınır?

Kodla Büyü

mystreous

Süper Üye
Süper Üye
Herşeyi düzgün kurulu bir bilgisayarda sadece programların imagesini alan program var mıdır? nette araştırdım acronis ile yapılabileceği yazıyor ancak detaylı bir bilgi bulamadım.
Driverları yedekleyen programlar var. Sadece programları yedekleyen bi program var mıdır?

Fatih akıllı tahtalara bir sürü program yüklemek gerekiyor. Okulun internet hızı düşük olduğu için bir tahtayı 3 saatte anca tamamlayabiliyorum. Böyle bir program çok işe yarayacak. Komple hdd nin imagesini alıp diğerine yapsam bu sefer lisans problemi çıkabilir diye düşünüyorum. Bu işin bir kolayı olmalı.

hocam akıllı tahtaların her birerinin ayrı ayrı sistemlerinin komple yedeğini alın. daha sonra bir tanesine programları yükleyin yine o bilgisayarın komple yedeğini aldıktan sonra o yedeği bütün bilgisayarlara imagelayın.

bir sıkıntı çıkacak olursa (gelip araştıracak olurlarsa) hepsini eski hallerine döndürüverirsiniz. ;)

ki kimsenin de öyle araştıracağını sanmıyorum. ki okulunuzdaki bütün akıllı tahtalara ayrı ayrı lisanslı işletim sistemi yüklendiğini de hiç sanmıyorum. ki öyle birşey olursa eğer dediğim şekilde eski imagelarına döndürüverirsiniz. ;)

Geri