ACİLL!! ileri excel kursuna kimler başvurabilir.

Kodla Büyü

hanibal07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ileri excel kursuna kursiyer buldum lakin müdür yardımcısı kursiyerlerin meslek lisesi mezunu olması gerektiğini sistemin diğer kursiyerleri kabul etmediğini söyledi. Herhangi bir art niyet mi var yoksa gerçekten böyle bir durum var mı bilgisi olan lütfen yardım etsin

torna tesviye ne alaka ya!
adı üstünde yaygın eğitim, halktan başvuran alır.
o zaman photoshop kursuna da ggrafikerler başvursun.
web tasarıma sitesi olan başvursun :idea:

Hocam merhaba,
Öncelikle burada müdür yardımcısının art niyeti yok. Şu linkten bilişim ile ilgili kursların gerekliliklerini inceleyebilirsiniz. http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprograml ... nolojileri
Ben yine de ilgili bölümü buraya da yapıştırayım.
GİRİŞ KOŞULLARI
1. Mesleki lisesi veya dengi okul mezunu, MYO ve fakültelerin ilgili bölüm öğrencisi veya mezunu olmak.
2. İşletmelerin ilgili bölümlerinde çalışmış veya çalışıyor olmak
3. Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak.

Ben BT öğretmeni değilim. Halk eğitim müdür yard. olarak görev yapıyorum. Bu kursu ben de almak istediğim halde maalesef açamıyoruz. Genel müdürlüğe bu konudaki talepleri ulaştırmak lazım.

bende bugün ileri excel kursu açmak istedim hatta nerdese 2 grup açacaktım bu bahsedilen ön başvuru koşullarındn bahsettiler kursu açmadılar
böyle olursa sadece işletmenlik kursu açaniliriz bu koşullları sağlayan kursiyer nerde bulacağız
2 sene önce böyle koşul yokmuydu açılmıştı normal isteyene ileri excel kursu yeni mi değişti bu başvuru durumu

office kursu açın onda böyle bir kısıtlama yok.açtığınız kursta da ağırlığı excele verin hocam.

18 yaşını tamamlamış olmak ve sağlık durumu kurs programı uygulamalarını yapmaya elverişli olmak şartıyla aşağıdaki koşullardan herhangi birini karşılayanlar kurs programına katılabilirler.
a. Meslek liselerinin veya dengi okulların ilgili bölümü mezunu olmak,
b. MYO ve fakültelerin ilgili bölüm öğrencisi veya mezunu olmak,
c. Okuryazar olup, işletmelerin ilgili bölümlerinde en az 6 ay çalışmış veya çalışıyor olmak

18 yaş sınırı var evet ancak diğer 3 maddeden herhangi birini gerçekleştiriyor olması yeterli.yani mutlaka meslek liseli yada bölüm mezunu şartı yok. insanlar geçmişte ya da şuan çalıştıkları alanı belgeleyemeyecekleri için o koşul sebebiyle kursiyer alınabilir.

Hocam sürekli açtığım bir kurs. O şartlardan birinin tutması yeterli. Ayrıca en az meslek lisesi yani herhangi bir yüksek okul veya lisans programından mezun olanlar gelebilir. Herhangi bir işyerinde çalışmış veya çalışıyor olan birisi gelebilir. Bu arada lise mezunu olmayan birisi gelirse zaten anlaması bayağı zor olacaktır. (istisnalar hariç)

Geri