açılır pencere kodu

Kodla Büyü

samimi 75

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sevgili arkadaşlar yeni yapmış olduğum web sitesinin personeller bölümünde ,fotoğrafı olan öğretmenin üzerine tıkladığımda küçük açılır pencere geliyor.Burada öğretmenin öz geçmişi var.Sonra bu pencereyi x ile kapata biliyorum.Ama ben bu açılır pencerenin altına KAPAT diye yazarak personeller bölümüne link verdim.KAPATA tıkladığımda personeller sayfası açılır pencerede çıkıypr.Bu sayfanın normal bir şekilde açılması gerekiyor.Yani bu durumu nasıl düzelte bilirim.Herhalde onun içinde bir scrip kodu mu yazmak gerekiyor.Yoksa KAPAT kısmını sileceğim.Olursa hoş olacağını düşünüyorum. Özellikle asp'den anlayan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

sayın samimi 75 konuyu yanlış yere açmışsınız bende bu bölüme taşıdığımı yazdım ok :?:

hocam taşıdığınız yerin adresini de yazsanız ulaşmada kolaylık olur diye düşünüyorum..

mutlucan' Alıntı:
hocam taşıdığınız yerin adresini de yazsanız ulaşmada kolaylık olur diye düşünüyorum..
hocam taşıdığım yer belli zaten, taşıdığım yerdeki adresi okuyan zaten nereye taşındığını anlamıştır...

hocam anlamada problem yok zaten.. anlıyoruz Allah'a şükür.. hani benim dediğim kolaylık olması açısındandı..
ama tabi siz bilirsiniz..

hocam zaten bir konuy taşıyıp ona taşındı yazması 1-2 dakakika alıyor,keşke herkes konularını doğru yere yazsa da ben de paylaşımlara daha aktif katılabilsem,inanın mod olmadan önce daha çok paylaşım yapıyordum,siz değerli forum üyeleri ve meslektaşlarımızın aradığını daha kolay bulması için uğraşıyorum bunu yaparken de bazen yanlışlar yapabilirim yada yaptığım sizi kızdırabilir ama bu konuda bana hak vermenizi bekliyorum, affınıza sığınarak konuları bu şekilde taşımaya devam edeceğim

... hocam sizin yaptıklarınız bizi kızdırmıyor bilakis memnun oluyoruz..
yaptıklarınız ve paylaşımlarınız için tekrar teşekkürler..

Arkadaşlar formumuz çok güzel.Ama ben aradığm cevabı bulamadım.İlginize teşekkür ederim.

bak arkadaşım dediğinden anladığım kadarıyla şunu yapman gerekiyor.
explorerda araçlar daha sonra İnternet seçenekleri oradanda aşağıda güvenlik fölümünden etkin içeriğe izin veri tıklayacaksın sorun çözülecek inşallah kolay gele..

bak arkadaşım dediğinden anladığım kadarıyla şunu yapman gerekiyor.
explorerda araçlar daha sonra İnternet seçenekleri oradanda aşağıda güvenlik fölümünden etkin içeriğe izin veri tıklayacaksın sorun çözülecek inşallah kolay gele.. : :+1:

Geri