Acil Yardım siparişi verdim Toshiba laptop Alınır mı ?

Kodla Büyü
Toshibanın kasa yapısı ve işçiliği sağlam (benim kullandıklarım öyleydi en azından) fakat muadillerine göre biraz pahalı. Aynı özelliklere daha ucuz bilgisayarlar var o yüzden önermiyorlar. Evkur da kredi kartsız alışveriş olunca biraz daha pahalıya geliyor. Genel olarak içinize siniyorsa alın, sıkıntı etmeyin.

taksitli fiyat şişer normalde ama toshiba ya göre taksitli fiyatıda uygun geldi.. amozon da zaten 1000$ gibi fiyatı var..yanında o hediyelerde varsa iiyi ama.. ekrankartı 128 bit olsa çok daha iyi olurdu

fiyat meselesi aslında 2.plan laptop olarak nasıl full ayarlarda 2016 yapım sağlam bir oyun örn Tom clancys the division gta5 tipi oyunlar oynatırmı birde uzun süre açık kalıcak günde 7-8saat en az sorun yaşayıp pişmanlık duyarmıyım muhakak daha iyileri vardır bu fiyata fakat önceliğim bu siteden almak çünkü taksitle almak istiyorum ama diyorsanız ki bu sitedeki laptoplar fiyatına göre çöp paranı biriktir al 2-3 ay dişimi sıkıp paramı biriktiripte monster'da alabilirim.

Evkurdan bilgisayar mı alınır ...

Evkurla ilgili internette biraz araştırma yapın bence öncelikle :-1:

Hangi Toshiba elime geldiyse 1 seneden sonra müthiş bir fan sesi başlıyor. Sese alışkınsanız sorun yok

9 yıldır toshiba kullanıyorum çok memnun kaldım. geçen yıl iyice yavaşlamaya başladı, bi tane ssd taktım hala canavar gibi :++:

ama 9 yıl sonra hala aynı kaliteye sahip mi? bu konu hakkında fikrim yok sayın hocam.

5bin lira verip gtx 950m ekran kartlı model alınmaz. bütçeniz 5-6 bin ise min gtx 970m olmalı bilgisayarda.

Siparişi iptal ettim bu ay içinde nakit biriktirip 5-6 binliraya sağlam bir monster alıcam herkes deli gibi monster öneriyor aslında asus kasalarda çok cezbediyor beni resmen hayranlık duyuyorum ama bakalım.

Öneri ve ilginiz için teşekkürler.

Geri