Acil Yardım !!!DNS Hatası

Kodla Büyü

allerci

Site Gezgini
arkadaşlar okulda fatih altyapısı kurulu. hatta bir sorun yok. internet var. fakat ağda sadece bir makina internete giriyor. akıllı tahtalarda ve diğer makinalarda dns probe finished no internet hatası veriyor ve çakışma işareti var. fakat hattı söküp kendi laptopumu bağlayınca giriyor internete. sistem geri yükleme dns değiştirme ve antivirüs programlarını devre dışı bıraktım lakin sorun çözülmedi. bu konu hakkında bilgisi olan ve başına böyle birşey gelmiş olan varsa çözümünü paylaşırsa sevinirim.faz1 hattı ve makinalar win 7 antivirüs programı ise kaspersky ?????????

acer50 hocam tek bağlanan makina harici switchden bağlanıyor garip olanda bu direk bağlantı sı olan makinalar nete girmyor dns hatası veriyor. bağlı olan switchden ve direk bağlantıdan da makinaları denedim sonuç aynı ipconfig adımlarını da uyguladım direk hattan benim makina nete giriyor. okuldaki makinaya aynı hattı bağlayıncı dns probe hatası veriyor. ilk defa garip bir sorunla karşı karşıyayım ve çok anlamsız bir sorun vede mantıksız !!!!!!!!!!

hocam aynı problem dün bizim okulda oldu. 444 7 555 fatih projesi çağrı merkezini arayıp bildirin bir süre sonra düzeldi. kolay gelsin

aracnida' Alıntı:
hocam aynı problem dün bizim okulda oldu. 444 7 555 fatih projesi çağrı merkezini arayıp bildirin bir süre sonra düzeldi. kolay gelsin
bi arayalım bakalım umarım düzelir teşekkürler

Geri