ACİL CEVAP!! İmaj Alma

Kodla Büyü

penewitz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Faz1 tahtalarına kurulum yapmak için kendim win 7 imajı hazırladım gerekli programları yükledim tahta kilidini yükledim imaj alacagım ama kafama takılan deepfreez yükleyip mi imaj alsam yoksa deepfreezleri sonra mı yüklesem, deepfreez yüklü imaj sorunsuz çalışır mı ? bilen varsa acil yazarmı ona göre imaj alıp işe başlamam lazım ? Teşekkürler

Hocam ben Time Freeze yi kuruyorum ama aktifleştirme işlemini imaj aldıktan sonra yapıyorum problem olmuyor.

Arkadaşlar Faz1 tahtalarına kurulum yapmak için kendim win 7 imajı hazırladım gerekli programları yükledim tahta kilidini yükledim imaj alacagım ama kafama takılan deepfreez yükleyip mi imaj alsam yoksa deepfreezleri sonra mı yüklesem, deepfreez yüklü imaj sorunsuz çalışır mı ? bilen varsa acil yazarmı ona göre imaj alıp işe başlamam lazım ? Teşekkürler
hocam ben deep freeze kurup imaj aldım. yalnız deepfreeze açıktı. İmaj atma işleminden sonra donduruyorum.

tahta kilidini aktifleştirdiyseniz aldığınız imaj çalışmayacaktır.

Hocam ben Time Freeze yi kuruyorum ama aktifleştirme işlemini imaj aldıktan sonra yapıyorum problem olmuyor.
mantıklı aslında hocam bende öyle yapabilirim. timefreeze daha mı iyi acaba, ben time freeze kurarken ilk başta aşağıdaki gibi ekranda kaç mb girmemiz neyi soruyor orda tam anlayamadım

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    37.8 KB · Görüntüleme: 62

hocam forumda coğu arkadaşımıza windows 7 imaj lazım, eğer zahmet olmazsa google drive yükleseniz bizlerde faydalansak

hocam forumda coğu arkadaşımıza windows 7 imaj lazım, eğer zahmet olmazsa google drive yükleseniz bizlerde faydalansak
hocam paylaşmayı çok isterim şimdi kurulumu bitti sorunsuz diğer tahtalara yüklüyorum,bende paylaşmayı düşündüm ama meb izin vermiyor hiç bir siteye alternatif mebin izin verdiği başka yerler varsa söyleyin hemen paylaşayım. imaj boyutu 14 gb evde yükleyemiyorum internetim yok, yeni bina telekom bağlamıyor interneti malesef

goog drive sanırım açılmış hocam hemen yüklüyorum imajı bittiğinde linkini paylaşırım.

Geri