Acil Akıllı tahtaya imaj yardım eder misiniz ?

Kodla Büyü

gül1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar mrb.
Okulda iki tahtaya imaj atmam gerekiyor. İso dosyasını il kordinatöründen aldım.
Rufus ile bir türlü flasha yazdıramadım.
Rufus 2.2 verisyonu vardı bendeki imajda win 10 ve pardus var pardusla ilgili bir hata verdi yazmadı.
Daha sonra farklı rufus versiyonları indirdim onlarda da şöyle bir şey yaşadım ;
Dosya sistemi NTFS olmalı yazdırıken seçiyorum daha sonra imaj dosyasını seçince bakıyorum dosya sistemi Fat32 oluyor kendiliğinden.
Nasıl yapmalıyım ?

birde bu programı dene haocam

Ekli dosyalar

• Universal-USB-Installer-1.9.6.3.rar
    1 MB · Görüntüleme: 59
gül1' Alıntı:
Arkadaşlar mrb.
Okulda iki tahtaya imaj atmam gerekiyor. İso dosyasını il kordinatöründen aldım.
Rufus 2.2 verisyonu vardı bendeki imajda win 10 ve pardus var pardusla ilgili bir hata verdi yazmadı.
Daha sonra farklı rufus versiyonları indirdim onlarda da şöyle bir şey yaşadım ;
Dosya sistemi NTFS olmalı yazdırıken seçiyorum daha sonra imaj dosyasını seçince bakıyorum dosya sistemi Fat32 oluyor kendiliğinden.
Nasıl yapmalıyım ?

fatih-etkilesimli-tahta-f279/e-t-win10-faz1-ve-faz2-icin-ortak-acronis-imaji-t145615.html
Burada yeteri kadar anatılmış hocam.

champi0ns' Alıntı:
gül1' Alıntı:
Arkadaşlar mrb.
Nasıl yapmalıyım ?

fatih-etkilesimli-tahta-f279/e-t-win10-faz1-ve-faz2-icin-ortak-acronis-imaji-t145615.html
Burada yeteri kadar anatılmış hocam.

hocam saolun ama baktım konuya çok uzun ve karışık ya.
Benim tahtalar hiç açılmıyor elimde imaj dosyası var sadece usb ye yazdıramadım.
Aracnida hocamın dediği prog. deniyeyim.

gül1' Alıntı:
Arkadaşlar mrb.
Nasıl yapmalıyım ?

hocam buradan lite versiyonu indirin 29 mb olanı: windows-isletim-sistemi-f84/usb-multiboot-toolkit-ademhoca2015-t137013.html
flash belleğe kurun, konuda resimli anlatım var çok basittir.

2. adım olarak size verilen iso içinde ne varsa usb ana dizine çıkartın ( winrar ile çıkaratabilirsiniz)

multiboot menüde " windows kurulumu ROOT " yazan komut ile imajınızı kullanabilirsiniz. usb ntfs olacak.

Geri