Açık Lise Dosya Taraması İçin Yardımlaşma

Kodla Büyü

receps

Seçkin Üye
Seçkin Üye
HEM çalışanların haberi vardır. sanırım e-arşiv den önceki tüm öğrencilerin dosyalarının taranması isteniyor. bizde 3-5 bin öğrenci için liste yollamışlar.
Elimde Epson V10 perfection tarayıcı ve Lexmark x500 çoklu yazıcı var. şuan da bir dosya tarama işi açık lise sayfası üzerinden en az 40-50 saniye sürüyor.
Daha yeni bir model tarayıcı alsak bu iş hızlanır mı?
mesela kendi tarayıcılarınız da sistem üzerinden ne kadar sürüyor tarama modele göre fark ediyor mu?
ve son olarak hangi modeli tavsiye edersiniz.
İnternet bağlantısı türk telekom Adsl 8 mbps sınırsız.

çoklu evrak alıp tarayabilen bir model alın hocam yoksa tek tek evrakları koy çıkar uğrasırsınız

Hocam zaten her öğrencinin dosyaysı tek tek açılıp tek tek yükleneceği için çoklunun bir avantajı olmayacak.
En çok merak ettiğim yeni model bir tarayıcıyla bir belgeyi Açık lise sisteminde taramak ne kadar sürüyor??

Bizde eski bir tarayıcı var ama beni çok ilgilendirmiyor. İdarecilerin görevi neticede. Bir kere gösterdim. O şekilde yapıyor ilgili müdür yardımcısı.

Hocam teşekkürler, ben yardım etmeyi düşünüyorum.

Sadece tek isteğim yeni model bir tarayıcıyla açık lise sistemi üzerinde bir tarama işlemi ne kadar sürüyor onu öğrenmek?

Hocam idarecilerin hepsi olmasa bile hepsi diyebileceğimiz çoğunlukta olanı işi bitince anında tekmeyi basıyor. Yaw bu adam bize o kadar yardım etti vs demiyor. Utanmıyor. Onun için yolu göster gerisini boşver gitsin

Geri