Acaba Hangi mesleğe ilginiz var?

Kodla Büyü
e ve f sutunu 130 d sutunu 100 ,...aralarında öğretmenlik de var kendime uygun olan mesleği seçtiğimi biliyordum ama YANLIŞ BRANŞ...keske simdi değişrme imkanım olsa hemen baska bransa gecerim konu geldi gene formatörlerin dertlerine...,

işin komik tarafı i sutunu da 40 çıktı basta bilgisayar var yani seçmemem uzak durmam gerekiyormus... :lol:

Aslında hocam bu yönlendirme işlemleri konusunda ilköğretim ikinci kademe de ağırlıklı olarak durulması lazım. yine yönlendirme bağlamında rehberlik servisinin çalışmaları vardır belki ama yeterli olacağını sanmıyorum...İlgili olduğumuz meslek sonuçları da çoğunlukla farklı çıkıyor ama yapcak bişey yok :)

işin komik tarafı i sutunu da 40 çıktı basta bilgisayar var yani seçmemem uzak durmam gerekiyormus...
cpu.gif

Bilgisayar
Matematik
Fizik
İnşaat
Elektrik-Elektronik
Uçak mühendisliği
Endüstri Mühendisliği

------------------------------------------------
Edebiyat Öğretmenliği
Gazeteci
Öğretmen
İlahiyatçı
Halkla ilişkiler
Reklamcı
Pazarlamacı
Tarih
Rehberlik

Benim G sütünu çıktı. Daha çok yabancı dil ve mütercim vetercümanlık, fizik, mühendislik,öğretmenlik gibi mesleklere ilgim varmış:))

En yüksek F çıktı, psikolojiyi seviyorum. Bilgisayarı da hiç sevmiyorum, İ sütunu 10 çıktı. Bana göre berbat bir alandayım. :(

i çıktı...olamaz ilk seçenek gene bilgisayar. demek benim kaderim kurtulamayacağım ömür boyu... :verymad:

Abartmadan kendime uyan şıkları Evet işaretledim. Epey çok mesleğe ilgim varmış. Maalesef bilgisayardan kurtuluşum yok

İ sütunu 130 puan

Bilgisayar
Matematik
Fizik
İnşaat
Elektrik-Elektronik
Uçak mühendisliği
Endüstri
------------

E sütunu 120 puan

Edebiyat Öğretmenliği
Gazeteci