ACİL YARDIM!!! GÖRÜNTÜ DİKEY OLMASI!!!

Kodla Büyü

yağmur82

Üye
arkadaşlar oyun oynanması sonucu mönitörde görüntü artık dikey oldu.bunu nasıl düzeltebiliriz, yardımcı olabilkir misiniz?

hocam teşekkürler. düzeldi.ama şimdi de ekranda görüntü net değil.yazılar büyük ve bulanık görünüyor.HP marka dizüstü

Oyun oynanması sonucu monitörde görüntü dik olmaz sağ alt tarafta(sistem try'da) görüntü çipsetine ait yazılımı kullanarak görüntüyü tekrardan yatay hale getirebilirsin

tabi şuanda büyük bir ihtimal sizin sağ üst köşededir dikey olduğuna göre

Nvidia ise döndürme ayarları bölümü var.

"oyun oynuyordum ekranda görüntü dik oldu" diye bi arkadaşım aradı beni.ben de böyle bir sorunu ilk defa duyduğum için çareyi foruma yazmakta buldum. ve aynen arkadaşımın anlattığı şikayeti yazdım.ben de aydınlandım,tşk...

Oyun oynanması sonucu monitörde görüntü dik olmaz sağ alt tarafta(sistem try'da) görüntü çipsetine ait yazılımı kullanarak görüntüyü tekrardan yatay hale getirebilirsin

tamam hocam oyundan olmasın senin dediğin olsun!! bir üstte de belittiğim gibi ben böyle bir sorunu ilk defa duydum, ama oyundan ama X sebebinden olmuş bilmiyorum."karemn"arkadaşın tavsiyesi düzeltmekte yeterli oldu.senin tavsiyene de ben baktım,neden olmasın! allah dermansın dert vermesin...

yağmur82' Alıntı:
tamam hocam oyundan olmasın senin dediğin olsun!! bir üstte de belittiğim gibi ben böyle bir sorunu ilk defa duydum, ama oyundan ama X sebebinden olmuş bilmiyorum."karemn"arkadaşın tavsiyesi düzeltmekte yeterli oldu.senin tavsiyene de ben baktım,neden olmasın! allah dermansın dert vermesin...
hocam kusura bakma nette problem var post işlemi aşamasında takıldı kaldı yenile dediğim için mesaj birden fazla gönderildi

kusura bakma elimde olan birşey değil sadece yardımcı olmak için fikrimi söyledim...

ben sizin gönderdiğinizi ve aynı msjın üst üste gelmesinde farklı bir kasıt olduğunu düşünerek öyle bir cevap yazdım.Fikrinizi elbette dikkate aldım zaten fikir almak amacıyla yardım talebinde bulunmuştum! yardımlarınız için tekrar tşk :)

Geri