A3 ve A4 Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı Önerisi

Kodla Büyü

TRKMN80

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bir adet A4 tanklı çok fonksiyonlu yazıcı yazıcıya ve bir adet A3 Baskı Yapabilen tanklı çok fonksiyonlu yazıcıya ihtiyacımız var.
(Biraz araştırdım ama orjinalde tanklı çok fonksiyonlu A3 yazıcı yok sanırım modifiyeler var. Modifiyeliler hakkındaki düşünceleriniz nedir?)

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa marka ve model önerilerini bekliyorum. (Sarfiyatta önemli baskı sayısı kartuş fiyatları vs)

Teşekkürler. İyi Çalışmalar...

Bende Epson tavsiye ederim. Hatta model önerisinde bulunabilirim. 2 yıldır Epson L386 kullanıyorum ve çok şükür sorun yaşamadık.

Epson modelleri fabrikasyon tanklıdır, maliyet düşük ve sorun çıkarmaz kolay kolay.
Bende Epson tavsiye ederim. Hatta model önerisinde bulunabilirim. 2 yıldır Epson L386 kullanıyorum ve çok şükür sorun yaşamadık.

Teşekkürler. Önerilerinizi dikkate alarak Epson markasına yoğunlaşayım o zaman...

Brother DCP-T500W Tanklı Sistem Çok Fonksiyonlu A4 Yazıcı 2 senedir sorunsuz kullanıyorum. hiç bir şekilde fişten çekmeden kullanıyorum. masada dururken kendi kendine devreye giriyor. herhalde mürekkep kurumaması için bir işlem yapıyor. ve kapanıyor. mürekkebi ucuz ve dolum çok basit.çok memnunum. bugüne dek tek bir sorun yaşamadım. sorun olarak düşünmüyorum ancak, biraz sesli çalışıyor, yavaş baskı yapıyor, kağıt besleme kutusu 50-60 kağıt alıyor, çok baskı yapılacaksa bu bir sorun olabilir.

Brother DCP-T500W Tanklı Sistem Çok Fonksiyonlu A4 Yazıcı 2 senedir sorunsuz kullanıyorum. hiç bir şekilde fişten çekmeden kullanıyorum. masada dururken kendi kendine devreye giriyor. herhalde mürekkep kurumaması için bir işlem yapıyor. ve kapanıyor. mürekkebi ucuz ve dolum çok basit.çok memnunum. bugüne dek tek bir sorun yaşamadım. sorun olarak düşünmüyorum ancak, biraz sesli çalışıyor, yavaş baskı yapıyor, kağıt besleme kutusu 50-60 kağıt alıyor, çok baskı yapılacaksa bu bir sorun olabilir.
Teşekkürler hocam önerinizi seçenekler arasına aldım...

Geri