a://ghosterr.txt hatası

Kodla Büyü

eyiftul

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar,
okulda pc lere format atmaya çalışıyorum. 2 cd den oluşan bi image cdsi var. ONu takıyorum birinci cd yi geçiyo, 2. cd de %75deyken A://ghosterr.txt dosyasını bulamadığını söylüyor. 10 civarında cd denedim hepsinde de ve aynı yerde bu hatayı verdi ve olduğu yerde kaldı işlem. İşin zor yanı da şu ki; her 2. cd olmadığında 1. cd yi de baştan alıyorum.
sorun neden kaynaklanıyor olabilir? bi fikri olan var mı? çözüm yolları için bekliyorum arkadaşlar

bu hata arada ben de de verio ama ben hepsinin d sinde bulunduruyorum image ı. bu hatayı verdimi diğer bilgisasayardan kopyalıyorum oluyor. sanırım o image alırken yapılımış bi hatadan kaynaklanıyor.

ya arkadaşlar bende de bu hatayı veriyo aidata ile 1 yıl önce görüştüm bana hala CD gönderecekler yaptığım telefon görüşmeleri cabası lütfen elinde AİDATA öğretmen image CD si olan varsa lütfen göndersi :cry:

selam büyük ihtimalle CD niz bozuk. Ben de aynı hatayı çok yaşadım. Başka bir yerden aynı CD nin orjinalini getirip kurdum. Sonra problem yaşamadım.

cd den kaynaklanan bır durum degıl arkadaslar tecrube ıle sabıttır eger ımaj atacagınız makınada acronıs veya deepfreeze tarzı bır program varsa bu hata ıle sıkı sık karsılasıyoruz bende aynı sorundan muzdarıp oldum farklı farklı cok cd denedım yenıden ımaj aldım fakat sorunun kaynagını sonunda buldum makınaları xp cdıle formatlıyorum partıtıonları ayırıyorum daha sonra aldıgım ımajı hata veren o cdler ıle kuruyorum sorn olmadan hata vermeden ıslem bıtıyor denemekten bır sey kaybetmessınız

Hocam bu hata bana da denk gelmişti. cd kopyalarken yanlışlık oluyo o yüzden. Çunku bizzat bi arkadasımın cd sini kopyaladık kopya olan hata verdi image de. orjinalden hata vermedi. Yani kopyalanırken bişi oldu.

Geri