Aşı durumu görevlendirmeye uygun değil uyarısı

Kodla Büyü

pointer

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,

Mebbis sinav islemlerine girince hes kodu girdiğimiz yerin hemen altinda 2 tane simge var birisinin üzerine gelince başlıktaki yazı çıkıyor digerinin üzerine gelince son 48 saat pcr yok diye bir uyarı var.

Sorun şu ki ben 2 aşıyı da oldum ve hes uygulamasında bunlar gözüküyor.

Merhaba arkadaşlar,

Mebbis sinav islemlerine girince hes kodu girdiğimiz yerin hemen altinda 2 tane simge var birisinin üzerine gelince başlıktaki yazı çıkıyor digerinin üzerine gelince son 48 saat pcr yok diye bir uyarı var.

Ben de "Aşı Durumu Görevlendirmeye Uygun" yazıyor. Okulunuzda sadece sizde hata var ise ilçe mem ile irtibata geçin hocam.

Merhaba arkadaşlar,

3. Doz sıranız mı geldi?

Merhaba arkadaşlar,

şimdi kontrol ettim, bende aşı durumu görevlendirmeye uygun diyor yeşil simge, son 48 saatte pcr yok diyor, o da doğru

aşı yok, test yok, son 6 ayda bağışıklık var (hemi de 2 kerem) umarım bunu göz önünde bulundurur yetkililer.

Altyapıyı buna göre hazırlayıp, sürekli olarak aşı yaptırmayana görev vermemek gibi bir amaçları olabilir.
Aklıma şu geldi.
img378 ff D ENGLISH xxxx.jpg

HES uygulaması içinde sanıyorum ki bir alan vardı. Aşı bilgisi .. bilgisi ilgili kurum/kuruluşlarla paylaşılsın paylaşılmasın gibi. Buna izin verilmemişse bu uyarı çıkıyor olabilir.

HES uygulaması içinde sanıyorum ki bir alan vardı. Aşı bilgisi .. bilgisi ilgili kurum/kuruluşlarla paylaşılsın paylaşılmasın gibi. Buna izin verilmemişse bu uyarı çıkıyor olabilir.
bir hafta oldu karantinadan çıkalı, bahsettiğiniz izinleri verince içişleri bakanlığı genelgesine uygundur diyor hes kodum, izinleri vermeyince, uygun değildir diyor. Ya sabır!

bir hafta oldu karantinadan çıkalı, bahsettiğiniz izinleri verince içişleri bakanlığı genelgesine uygundur diyor hes kodum, izinleri vermeyince, uygun değildir diyor. Ya sabır!
Hocam dediğimi denedim. hes uygulamasında hes ayarları kısmında aşı bilgisi paylaşılsını işaretledim. ertesi gün mebbisde sınav görevlerim aşı durumu yeşile döndü.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    52.6 KB · Görüntüleme: 44
Hocam dediğimi denedim. hes uygulamasında hes ayarları kısmında aşı bilgisi paylaşılsını işaretledim. ertesi gün mebbisde sınav görevlerim aşı durumu yeşile döndü.
anladım hocam, sanırım aşı oldunuz. bende paylaşım açık, covid geçirdim, aşı olmadım ama yine de genelgeye aykırı olarak uygun değildir diyor.

Bizim bakanlık kadar bu aşı konusuna inat eden başka bakanlık yok. Aşı olmayan çok sayıda sağlık çalışanı var, ne aşı için baskı yapıyorlar ne de test istiyorlar. Devlet hastanelerinde de üniversite hastanelerinde de durum bu şekilde. Ama öğretmene gelince, toplumun şamar oğlanı, gelen geçen vursun bir tane geçsin.

arkadaş bu sistemden haberdar olan varsa bilgi paylaşsın lütfen. 1,5 aydır sınav görevi çıkmıyor. Şimdiye kadar hiç böyle olmamıştı. Fena halde şüpheleniyorum... Görev verilmiyorsa hangi resmi yazıya göre verilmiyor...Böyle bir keyfi uygulama olur mu?

Geri