Açken tansiyon düşer mi?

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu aralar tansiyonum dalgalı seyrediyor, bazen yüksek bazen düşük çıkıyor... Hareketliyken tansiyon yüksek olur, açken düşer değil mi?

Açken düşme ihtimali yüksek hocam, geçmiş olsun bir doktora gitmekte fayda var tabi

Hocam doktora baş dönmesi sebebiyle gittim tansiyonu takip ediyorum şu an, 2 gün yüksek çıktı dün sabah normal 3 gibi ölçtürdüm (ama açtım) düşük çıktı. Bu arada erkeğim :D

botett' Alıntı:
Hocam doktora baş dönmesi sebebiyle gittim tansiyonu takip ediyorum şu an, 2 gün yüksek çıktı dün sabah normal 3 gibi ölçtürdüm (ama açtım) düşük çıktı. Bu arada erkeğim :D

:puhaha:

botett' Alıntı:
:puhaha:

şaka biryana kontrol ettirin. son zamanlarda beslenme şeklinizi ve düzeninizi değiştirmişseniz de dalgalanma olabilir

bu başlığı ne zaman görsem "Açken sen sen değilsin" sözü geliyor ah bu reklamlar.

botett' Alıntı:
:puhaha: :puhaha: :puhaha: Anasayfada başlığı görünce "Herhalde düşer, niye soruyon ki" diye düşündüm ama hadi bi bakayım dedim ne varmış
Hiç bu kadar gülecem aklıma gelmezdi. Avatar şaşırttı galiba hocamı...

Geri