açık kaynak kod işletim sistemi..

Kodla Büyü

gunica

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocalarım iyi geceler.. ilk meslek lisesine görevlendirilen bir böteciyim bu dönem.. açık kaynak kod işletim sistemi dersinde kaç sınav var acaba.. birçok plan örneği indirdim.. bazıları haftada 2 saatlik planlanmış.. benim dersim 3 saat.. yine indirdiğim planlarda bazılarında 3 sınav vardı bazılarında 2.. modüllerde bulamadım bişi..

bu derse giren hocalarım 11. sınıflarda haftada 3 saat olan açık kaynak kod işletim sistemi dersinde bir dönemde kaç sınav yapılır?

hocam eğer 3 saat giriyorsanız 3 sınav yapabilirsiniz. 2 saatlik derslerde genelde 2 sınav yapılıyor. 3saat ve üzeri içinde 3 sınav yapılıyor. Açık kaynak ile ilgili olarak megep in sitesinde modüller var. Toplam 3 modül var zaten açık kaynak ile ilgili olarak. Bu dersin sınavı ile ilgili olarak zaten ister siz modülden bişeyler hazırlarsınız isterseniz buradada nette de hazır sınavlar var. Sınav hazırlayan arkadaşalr nete yüklüyorlar ordanda indirebilirsiniz. Pardus kurmak isterseniz ise pardusun kendi sitesinden ücretsiz olarak işletim sistemini indirebilirsiniz. Nasıl kurulacağı anlatılıyorda. Boyutu 1gb falan. Umarım ilgiler işinize yarar.

evet en az 3 sınav yapmanız gerekiyor ayrıca zumrede bunu kararlastırmıs olmanız gerekir diye dusunuyorum.

uygulamalı derslerde (megepin tüm dersleri yani) EN AZ 3 sınav yapılır...

Geri