AÖF sınavı çıkan var mı

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba AÖF sınavı çıkan var mı . Ctsi için 2 oturum çıkmış ancak gün ortasında önemli bir işim var o gün . Sınavları onaylamadan kaç dk olduğu ya da saat kaçta orda olmam gerektiğini göremiyorum. Onaylayan arkadaşım varsa bana orda olunması gereken saati ve bitiş saatini yazarsa çok makbule geçer . Şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba AÖF sınavı çıkan var mı . Ctsi için 2 oturum çıkmış ancak gün ortasında önemli bir işim var o gün . Sınavları onaylamadan kaç dk olduğu ya da saat kaçta orda olmam gerektiğini göremiyorum. Onaylayan arkadaşım varsa bana orda olunması gereken saati ve bitiş saatini yazarsa çok makbule geçer . Şimdiden teşekkür ederim
hocam başlangıcını bilemem ama bitiş saati çok farklı olabiliyor.
mesela size 30 dakikalık tek derslikte bir sınav salonu cıkabilir 150 dakikalıkta çıkabilir bu tamamen içerde size denk gelmiş olan salonla alakalıdır.
Sabah muhtemelen 10 da başlıyor
öğleden sonraki oturum ise 14.00 yada 14.30 da başlıyor.
tabi 1 saat önceden gelme şartı bundada var.
tabi bu benim bildiğim yanlışım varsa diğer arkadaşlar düzelteceklerdir.

upload_2021-11-22_11-28-37.png

Yöndergeye göre 1 saat önce binada olmak gerekiyor

Sınav süresi salondan salona değişiyor, 30 dakika da olabilir 150 de

Ekli dosyalar

• E793C398-48CF-46F0-95E5-F271889F0366.jpeg
    E793C398-48CF-46F0-95E5-F271889F0366.jpeg
    243.3 KB · Görüntüleme: 18
ben protesto ediyorum görev almıyorum. 3 -4 yıl önce bi görev almıştım çok komik bir meblaa yatmıştı ve yatma süreci 3 ay sürmüştü. o günden sonra kusura bakmasınlar hayatta almam. şimdi görevli bulamadıkları için sözde bir iyileştirme yaptılar ama yine de istemem. Allah muhtaç etmesin onların vereceği paraya. Öğrencilerden dünya kadar para toplanıyor ve zaten uzaktan eğitim veriyorlar ve maliyet sıfır. bize sıra gelince iki kuruşa tav etmeye çalışıyorlar.

bu sınavda görev istemek için gis ten mi giriş yapıyoruz arkadaşlar...

2021-2022 AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEM SONU SINAVI (08-09 Ocak 2022) için görev talepleri açılmıştır. Sınavda görev almak isteyenler, 19 Aralık 2021 Saat 23:59'a kadar AUGİS sistemi üzerinden görev talebinde bulunabilirler.

2021-2022 AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEM SONU SINAVI (08-09 Ocak 2022) için görev talepleri açılmıştır. Sınavda görev almak isteyenler, 19 Aralık 2021 Saat 23:59'a kadar AUGİS sistemi üzerinden görev talebinde bulunabilirler.
görevliler açıklandı mı acaba?

Anadolu üniversitesi AÖF sınavlarının görevli ücretlerine zam yapmaya karar vermiş:

Başkan 250 TL
Gözetmen 212,5 TL

Evine yakın yerde sınav olanlar için idare eder. Ancak başka bir ilçeye kalkıp gittiğime değmez benim için. Zaten git-gel bir de dışarıda yemek üste borçlu çıkarız :D

Kayıt ol deidğimde bu hesap bulunamadı diyor daha önce hiç görev almadım nasıl kayıt olabilirim
İldeki AÖF sınav temsilcisine gidip başvuru yapın. Öğretmen olduğunuza dair görev yeri belgesi lazım olabilir. Yanınızda olsun.

Geri