8 yıla 1 kademe

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
  • 8 yıla 1 kademe halkında
Arkadaşlar 8 yıl 10 aydır görev yapmışım ama 1 kademem ilçeden gelmedi idare stajyerlik hariç 8 yıl olması lazım stajyerlik çıkınca senin 7 yıl 10 ay oluyor dedi öyle mi? Sicil notu illa şart değil diye biliyorum notumdan haberim yok gerçi ama

Benimde 8 yılı geçti ama sözleşmeli çalıştığım zamanlar var onlarda sayılıyor mu? Sonuçta kadrolu öğretmenliğe esas süreye eklendiğine göre sayılması gerekir diye düşünüyorum. Bu şekilde çalışıp 8 yıla 1 kademe almış olan var mı?

Ben de 657-4b idim. Khk ile kadroya gectim.
Mebe bilgi edinme sordum. Sözleşmeli süreler katılmıyor hesaba cevabı geldi

Enterprise' Alıntı:
  • 8 yıla 1 kademe halkında
Arkadaşlar 8 yıl 10 aydır görev yapmışım ama 1 kademem ilçeden gelmedi idare stajyerlik hariç 8 yıl olması lazım stajyerlik çıkınca senin 7 yıl 10 ay oluyor dedi öyle mi? Sicil notu illa şart değil diye biliyorum notumdan haberim yok gerçi ama
Hocam 8 yıla 1 kademe daha yeni duydum. Kime neye göre veriyor. :?: Biraz açıklarmısın. Mesela ne fakültesi mezunu olmak gerekiyor???

Arkadaşlar bu 8 yıla 1 kademe olayında askerlik sayılmıyor galiba değil mi? Yanlış mı biliyorum

mebbisteki mebte kadrolu öğretmenliğe esas sürede sözleşmeli çalıştığımız süreler sayılıyor. Kademe derecelerini aldık. 8 yıla 1 kademeye neden sayılmıyor. Hiç dilekçe ile başvuran var mı? Nasıl cevap aldınız?

Ben bu hafta dilekçe yazacağım inşaallah.. Adaylıkta geçen süre sayılmıyor maalesef.. Ondan sonra göreve başlama tarihinize göre 7 yada 8 yıl..

Geri