8. sınıflara sınav

Kodla Büyü

acelayir

Aktif Üye
bu sene 8lerde sınav yapacak mıyız? seçmeli derslerde sınav yapılacak deniliyor. 8lerde dahil mi acaba?

eokulda 7lere de sınav tarihi girilmiyor bende sadece 5ve 6lar gözüküyor. aynı durumda olan var mı :?:

laviya23' Alıntı:
eokulda 7lere de sınav tarihi girilmiyor bende sadece 5ve 6lar gözüküyor. aynı durumda olan var mı :?:

şu an 7 lerin sınav tarihleri kendi şifremizle görünmüyor ama tarihi kaydediyor, not girişi yapılabiliyor.. tarihler okul şifresi ile görülebiliyor, en azından bende durum bu şekilde

impetus23' Alıntı:
laviya23' Alıntı:

şu an 7 lerin sınav tarihleri kendi şifremizle görünmüyor ama tarihi kaydediyor, not girişi yapılabiliyor.. tarihler okul şifresi ile görülebiliyor, en azından bende durum bu şekilde

Aynen hocam dediğiniz gibi

Ben de az önce denedim, aynen denildiği gibi oldu. Kendi şifremle tarih ve not girişi yapabiliyorum;fakat tarihler okul şifresiyle görülebiliyor.

Acaba bu gibi değişikliklri idare öğretmene i ön imza karşılığı bildirmek zorunda mı yoksa öğretmen mi yönetmelik değişikliklerini takip etmek zorunda.

Merhaba. Ben de 8. sınıflara sınav tarihi girerken sorun yaşadım. Galiba sınav yapmıyoruz çünkü Eokulda 8'lerin değerlendirmesinde ilk dönem 2, ikinci dönem 2 tane olmak üzere 4 tane PROJE gözüküyor. Muhtemelen proje tarihi vereceğiz. Ancak ben kendi okulumda 8'lere 5 ve 6. basamağı işliyorum. Nasıl bir proje verebilirim bilmiyorum...

Geri