8 mayıs javascript hizmetiçi kursu giriş linki

Kodla Büyü

memetto

Üye
Uzaktan yapılacak olan "1.01.01.06.026 - JavaScript Programlama Eğitimi Kursu" isimli kursa kabul edildim

"Eğitime https://lms.netacad.com/course/view.php id 1841070 adresinden erişebilirsiniz." mesajı var ama bir türlü kursa giremedim bu kursa girip başlayabilmiş olan var mı acaba arkadaşlar?

Son düzenleme:
Hocam önce netacad sitesine üye olmanız gerekmektedir. Ben bu site üzerinden bayağı bir eğitim aldım. İlk eğitimimi aldığımda beni üyelik sayfasına yönlendirmişti. Şimdi de öyle olması lazım diye biliyorum. Çünkü eğitimler direk netacad üzerindeki hesabınıza işleniyor.
Screenshot_3.jpg

Ayrıca bu 8 mayıstaki eğitime ben de başvurdum hocam. Henüz bende de gözükmüyor.

Son düzenleme:
Hocam önce netacad sitesine üye olmanız gerekmektedir. Ben bu site üzerinden bayağı bir eğitim aldım. İlk eğitimimi aldığımda beni üyelik sayfasına yönlendirmişti. Şimdi de öyle olması lazım diye biliyorum. Çünkü eğitimler direk netacad üzerindeki hesabınıza işleniyor.
Ekli dosyayı görüntüle 73374
Ayrıca bu 8 mayıstaki eğitime ben de başvurdum hocam. Henüz bende de gözükmüyor.
8 Mayıs'ta başlayacak diye düşünüyordum ama bugün baslayacakmis maile link g lmis hocam.

Geri