750 tl lik akıllı telefon tavsiyesi

Kodla Büyü

ali1971

Aktif Üye
iki telefon alacağım toplam en fazla 1500 tl bütçem var. tavsiyelerinizi bekliyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

yani o fiyata zenfone 5-6 yada discovery alabilin yada lg g3ün beat olanları var ama donanımsal olarak daha iyi olsun istiyorsan via v5 al kullanan arkadaş bu fiyata iyi demişti.

via v5 Batarya Kapasitesi / Battery capacity : 2000mAh ve RAM : 1 GB düşündürüyor. kulanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum

aynı durum bende de var hocam
ben de almayı düşünüyorum ama hangisi bi türlü karar veremedim
samsung s4 mini ler çok hoşuma gidiyo

kesinlikle zenfone kardeşime 4 arkadaşıma 5 ini aldık harika bişey. 4 ü ile asphalt oynuyor takılma falan yok 5 in özellikleri çok daha iyi. 6'nın ekranı çok büyük bence tablet gibi. Ama makine gerçekten fiyatına göre harika. İşlemcisinin Intel olması daha bi karizmatik

General Mobile Discovery 2 16GB 2GB Ram
Asus ZenFone 5 A500CG 16 GB
via v5 arasında kaldım fakat yarıyıl tatili kampanyaları daha mı fiyatlar düşer.
note 3 neo şimdi 999 tl

Kesinlikle asus zenfone 6.

Zenfone 5 çok iyi ama tek bir dezavantajı var bataryası. 1 gün zorla gidiyor.

ama 6 da 3200 mah batarya var. ne yaparsan yap en kötü birgün yetiyor. Normal kullansan 2 gün bile gidiyor. Diğer özelliklere girmiyorum bile.

ali1971' Alıntı:
iki telefon alacağım toplam en fazla 1500 tl bütçem var. tavsiyelerinizi bekliyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

elimde sıfır faturalı jelatinli telpa garantili discovery 2 16 gb var 750 tlye vermeyi düşünüyorum düşünürseniz paketi dahi açılmamış

Android te lg g2 mini. fark etmez diyorsan bence onumuzdeki yil wp yili olacak. Fiyat performansta ucuyorlar su anda.

zenphone 6 dan şaşma hocam.
bende s3 var ancak şuan alacak olsam asus alırım.

ali1971' Alıntı:
via v5 Batarya Kapasitesi / Battery capacity : 2000mAh ve RAM : 1 GB düşündürüyor. kulanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum

dün bir konserde bir arkadaşımla bulunduk. casper v5 i vardı. ikimizde fotoğraf ve video çekimi yaptık. Açıkçası telefonlarımızın özellikleri birbirine çok benzemesine rağmen benimki açık ara farkla öndeydi. Lg L90 bundan önceki telefonumda lg p970 ti. ne samsung ne htc kamera önemli ise lg harika diyebilirim. bu arada yanımdaki bir diğer kişide general mobile discovery kullanıyordu. normal çekim eh işte. zoomlayınca berbat. lg g3 beat nasıldır bilmiyorum ama ben l90 dan memnunum.

büyük olması sıkıntı değil diyorsan asus zenfone 6 o fiyata o özellikler iyi
ama çok büyük olmasın diyorsan discovery 2 de güzel ve uygun

Kamera ÖNEMLİ DEĞİL İSE kesinlikle Zenfone 6.
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.
Gerek f / p ürünü olması gerekse özellikleri kendi segmentinde çok iyi. Ayrıca bu fiyata Android 5 Lolipop alacak nadir cihazlardan biri.
İki kötü yanı var
1. Kamerasından çok beklentiniz olmasın. Samsung s3 kadar iyi çekmeyebilir. Çok berbat ta değil. Orta üstü bir kamera performansı var
2. Hoparlör ses seviyesi fazla değil. Telefonunuz çaldığında gürültülü bir sınıfta duyabilirsiniz. Ama müzik çalan bir ortamda sorun yaratabilir.

onun dışında gerçekten güzel. Tabi birde büyüklüğüne alışmanız zaman alabiliyor :) Taşıması da cabası. Yaz aylarında çanta kullanmıyorsanız işiniz biraz zor...

Asus zenfone 6 çok iyi ama çok büyük... zenfone 5 kullanorum memnunum ama şarj biraz sıkıntılı

Geri