6.sınıflar için hangi video düzenleme yazılımı uygun?

Kodla Büyü

tazika

Aktif Üye
Arkadaşlar p4 bilgisayarlarda da çalışabilecek ücretsiz video düzenleme yazılımı olarak ne önerirsiniz?

Çok teşekkürler hocam, peki P4 bilgisayarlarda nasıl çalışıyor?
Rica ederim. İçeriği okumadan konu başlığına göre cevap yazdım. P4 cihazlarda çalışmayacaktır. Win10 yüklü bilgisayarlarda çalışır. Ben akıllı tahtadan derste gösterip evdeki bilgisayarlarında ödev veriyorum. Bilgisayarı olmayanlar içinde inshot anlatıyorum.

https://123apps.com/tr/ üzerinden yaptım. sunucu kaynaklarını kullandığı için makinalar daha rahat yapıyor. ufak 2,3 mb video ile güzel işlemler yaptık.15+1 PC

hocamın önerdiği daha iyi sınıfta uygulanabilir .

İnternet bağlantınız varsa Kizoa sitesinden gösterebilirsiniz. Kasmayan yormayan bir site yapmışlar.

Evde telefondan, tabletten yapmak isteyenler için uygulaması da playstore ve appstore’da mevcut.

Windows 10 Fotoğraflar / Video Düzenleyici yi kullanıyorum.
Ben Windows 10 "Fotoğraflar" uygulamasında video düzenleme kısmını bir türlü bulamıyorum. Acaba bende farklı bir sürümü mü yüklü?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    29.5 KB · Görüntüleme: 20
Ben bu tarz işleri artık programsız, web 2.0 araçları ile anlatıyorum. Şimdi size yazacaktım ama Adını hatırlayamadım. Hatırlarsam yazayım.

Ben Windows 10 "Fotoğraflar" uygulamasında video düzenleme kısmını bir türlü bulamıyorum. Acaba bende farklı bir sürümü mü yüklü?
Aynen öyleymiş. Yani Fotoğraflar uygulamasına ek ya da ayrıca "Video düzenleyici" Windows güncellenmeleriyle eklenmiş meğer. Saf win10'da yok.

Ben tahtadan movie makerı ayrıntılı olarak anlatıyorum. Bilgisayarı olmayanlar için de cap cut ı tanıtıyorum. Sonrasında uygulama ödevi veriyorum.

Geri