6.Sınıf 2.Dönem 2.Yazılı Sınavı 2022-2023

Kodla Büyü
Paylaşım için teşekkürler. Buna benzer paylaşımlarda soruları birebir alıp kullananlar oluyor. Bence yapmayın. Bunlara erişen öğrenciler oluyor. Unutmayın !!!

Paylaşım için teşekkürler. Buna benzer paylaşımlarda soruları birebir alıp kullananlar oluyor. Bence yapmayın. Bunlara erişen öğrenciler oluyor. Unutmayın !!!
Evet ben birçok soruyu başka yerlerden birebir aldım. Karıştırıp yeni düzenlemeler yapıp sınav kağıdı haline getirdim.insanlar bu şekilde de istifade edebilir diye paylaştım. Bence sakıncası yok.
Öğrenciler bu siteye erişip buradan çalışacaksa onları tebrik ederim.

Evet ben birçok soruyu başka yerlerden birebir aldım. Karıştırıp yeni düzenlemeler yapıp sınav kağıdı haline getirdim.insanlar bu şekilde de istifade edebilir diye paylaştım. Bence sakıncası yok.
Öğrenciler bu siteye erişip buradan çalışacaksa onları tebrik ederim.
Sorular burdakinin birebir aynısı olursa, öğrenciler de bu siteye erişip soruları ezberlerse bu çalışma olmuyor sanki sayın hocam.

Anlamadım neden tartışıyorsunuz?
Senelerdir sınav sorularını aramızda paylaşıyoruz gayet doğal.
Çocuklarda internetten soruları bulup çalışıyorsa gerçekten tebrik ederiz. En azından çaba harcamış oluyor :D

nur4lk Hocam paylaşımınız için teşekkür ederiz.​

Bencede hiç çalışmamasındansa alıp burdan çözmesinde hiçbir sıkıntı yok. Nasıl olsa çözecek

benim öğrencilerimin bir kısmı elinde dahi olsa sorular yine de çalışmıyor resmen abc soruyorum yine de zayıf almak da ısrar edenler var

• Beğen
Tepkiler: bt^
Geri