50 puanın altında kalmak görevlendirme için kesin engel mi...?

Kodla Büyü

seyyyes

Site Gezgini
arkadaşlar 50 puan altında kalındığını farzedelim. ancak ilçenize başkası gelimiyor. bu durumda da mı görevlendirme yapılmıyor ve o kontenjan boş bekletiliyor?....
bu arada ben 90 doğru yaptım :roll: :)

Arkadaşlar görevlendirmelerde 1.öncelik Eğitici Formatörlük Belgesi olanlar ve/veya halen Eğitici formatörlük yapanlar. 2.öncelik, 2008 de yapılan sınavda başarılı olanlar(sıralamaya göre- 50 üstü alanlar)3.öncelik, 17 Haziran 2006 da yapılan Eğitici formatörlük sınavında başarılı olanlar ve son olarak 2004 te yapılan Eğitici formatörlük sınavında başarılı olanlar.

1.öncelik Eğitici Formatörlük Belgesi olanlar ve/veya halen Eğitici formatörlük yapanlar. 2.öncelik, 2008 de yapılan sınavda başarılı olanlar(sıralamaya göre- 50 üstü alanlar)
bu formatorler bu sınavdan 50 nin altında almıslar ise durumları ne olacak

salda' Alıntı:
1.öncelik Eğitici Formatörlük Belgesi olanlar ve/veya halen Eğitici formatörlük yapanlar. 2.öncelik, 2008 de yapılan sınavda başarılı olanlar(sıralamaya göre- 50 üstü alanlar)

Kimse bilmiyor ne olacağını, bir ihtimal hizmet-içi eğitim kursuna alınacaklar.

Onlar hakkında illere "başarısız olmuştur" yazısı gelecek. Boş kalan kontenjan olursa 2006 da yapılan sınavda başarılı olup henüz görev almamış olanlar görevlendirilecek.

arkadaşlar bu50 işi nereden çıktı?klavuz un hangi sayfasında?buraya bir yazında bende aydınlanayım.

Geri