50 bin liraya otomatik corsa mı auris mi?

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar otomatik arabalara bakıyorum ben c3 dizel kullanıyorum forumları bayadır takip ediyorum ama iyice kafam larıştı açıkcası netleştirmek istiyorum
50 bin lira civarı yeni kasa 2015-2016 1.4 otomatik corsa enjoy mu yoksa 2011-2012 model 1.6 otomatik auris mi almalıyım ben iki seçeneğe indirdim.
bu iki aracada tüp takılıyor mu performansı etkiliyor mu? ne kadara tüp takılır hangi markalar iyidir
bu iki aracı kullanan arkadaşlardan konfor yakıt sağlamlık vs. gibi konularda yorumlarınızı almak istiyorum

Konfor, yakıt, sağlamlık konusunda Auris. Tüp olarak da BRC marka en uyumlusu. Uzun yolda LPG li auris 17-18 kuruş yakıyor.

auris tabiki opel otomatik vitesde iyi değil ayrıca daha fazla yakıyor. bir arkadaşımın otomatik corsası 2000 km olmadan sorun çıkardı. sorunu opel servis bulamadı. şaka gibi bir dönem geçirdi.

scarkci' Alıntı:
niye yine dizel düşünmedin

aurisin dizel otomatiğini önermiyorlar hocam kullanan arkadaş var mmt şanzıman kullanıyormuş sorunlu dediler gerçi arkadaş daha sorun yaşamadım dedi ama geçişlerde titreme oluyormuş

muratbdg' Alıntı:
Konfor, yakıt, sağlamlık konusunda Auris. Tüp olarak da BRC marka en uyumlusu. Uzun yolda LPG li auris 17-18 kuruş yakıyor.

2011 ve 2012 kasalarına uyumlu değil mi hocam brc tüpten çekiniyorum biraz da ondan tekrar soruyorum hocam

Geri