5 yıl da 8 - 2. kademesi?

Kodla Büyü

gazierdem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sizce de bir hata yokmu?
Arkadaşlar eylül 2007 de Urfa ya sözleşmeli olarak atandım.
19 ay sonra Ağrıya ilk atama ile atandım..
Ağrıda 1 yıl asker öğretmenlik yaptım.
ve sonrası.....
bu konuda bilgisi olan değerli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.. Teşekkürler

Re: 5 yıl da 8 zin 2. kademesi?

her satıra bir yıl için.. hep doğuda kaldınız ve asker öğretmenlik içinde kademe ilerlemesi almışsınızdır ama bu süreyi doğu görevinden saymayabilirler. yani askerlik için iki yıla bir kademe vermeyebilirler. o zaman 8-3 olmalısınız..

9-1
9-2 ve 9-3 (doğuda 2 yıla bir kademe ek)
8-1
8-2 ve 8-3 (doğuda 2 yıla bir kademe ek)
7-1

Başlıktaki Türkçe nasıl bir Türkçe öyle?

sözleşmeli çalışma süreniz için kademe ilerlemesi alamazsınız diye biliyorum. yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

leventgenc' Alıntı:
sözleşmeli çalışma süreniz için kademe ilerlemesi alamazsınız diye biliyorum. yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.
Hocam " 657 sdmk 36.madde c bendinin 6.fıkrası " bu maddeye göre bu hakkı kazandığımızı biliyorum tam emin olmamakla birlikte.

tayinci42' Alıntı:
her satıra bir yıl için.. hep doğuda kaldınız ve asker öğretmenlik içinde kademe ilerlemesi almışsınızdır ama bu süreyi doğu görevinden saymayabilirler. yani askerlik için iki yıla bir kademe vermeyebilirler. o zaman 8-3 olmalısınız..

9-1
9-2 ve 9-3 (doğuda 2 yıla bir kademe ek)
8-1
8-2 ve 8-3 (doğuda 2 yıla bir kademe ek)
7-1
Öncelikle herkese ilgilerinden dolayı teşşekkür ediyorum.
Hocam en kötü ihtimal 8-3 olmalı değilmi ?
Yalnız üst yazı ile mem e başvurdum, bana hata yok diye telefon ettiler..
Sizce ne yapmalıyım

Seninle aynı anda aynı yerde göreve başlamış biri olarak şu an 7-1 im..normalde 8-3 olması gerekiyor, lisede hazırlık okuduysan 7-1 olman lazım.

gazierdem' Alıntı:
leventgenc' Alıntı:
Hocam " 657 sdmk 36.madde c bendinin 6.fıkrası " bu maddeye göre bu hakkı kazandığımızı biliyorum tam emin olmamakla birlikte.
sözleşmeli sürede eklenir

06.05.2010 daki genelgeyle doğuda 2 yıla bir kademe kalktı arkadaşlar. aşağı yukarı aynı sayılırız (kadrolu çalışma süresi) hocam sizinle bende 2009 eylül girişliyim anadolu lisesi hazırlık okuduğum için 1 kademe fazladan aldım 8/2 yim şuanda
sözleşmeli çalışma sayılıyor mu sayılmıyormu bilgim yok ama.

Geri