5. VE 6. SINIFLAR İÇİN BTY YETİŞTİRME KURSU....

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR 5. VE 6. SINIFLAR İÇİN BTY YETİŞTİRME KURSU.... AÇABİLİ MİYİM? AÇABİLİRSEM KURS BELEGELERİ OLAN VARSA PAYLAŞBİLİR Mİ?

Re: 5. VE 6. SINIFLAR İÇİN YETİŞTİRME KURSU....

karçiçeği' Alıntı:
ARKADAŞLAR 5. VE 6. SINIFLAR İÇİN YETİŞTİRME KURSU.... AÇABİLİ MİYİM? AÇABİLİRSEM KURS BELEGELERİ OLAN VARSA PAYLAŞBİLİR Mİ?
Toplam 3 dersten 12 saat kurs açma hakkınız var
kurum olarak önce https://e-kurs.eba.gov.tr/ buradan kurum girişi yaparak derslerinizi tanımlayın
sonra kurs açmak isteyen öğretmenler giriş yapacak
daha sonra öğrenciler giriş yaparak istedikleri 3 dersi seçebilecekler.

Ekli dosyalar

• KURS.rar
    226.1 KB · Görüntüleme: 340

kurs merkezi seçimi boş geliyor ilçede bilişim teknolojileri ve yazılım seçen okul yok heralde :verymad:

Kendi okulumda 3 ders siniri var diye secmediler zaten

bizim okul dersi seçti sisteme girdi ama yine de boş geliyor. Ya sistem oturmadı ya da konu bilişim olunca birileri taş koydu.

malesef hiç bir okulda bilgisayar açılmamıs ne okul idareleri ne de ilçe yöneticileri bilgisayar yetiştirme kursuna sıcak bakmıyorlar.
" zaten neden bilmiyom bilgisayarcıları kimse , görevli memurlar bile sevmiyor"

Teog dersleri görünüyor şu an sistemde sadece

Arkadaşlar ben şu an Çankırı/Orta ilçesinden ilçedeki tüm okulları görebildim ve kendi okulumdan Bilişim dersini seçip kaydettim.
Ankara'daki başka bir arkadaş ise sizinki gibi görünmüyormuş.

Görünen şu ki hocam, bazı iller açmış bazıları açmamış

Bizde hiçbir ders görünmüyor o sebepten açılıp açılmadığı belli değil. Türkçe Öğretmeni arkadaşınkine de baktık. Hepsi boş... Demek ki daha onaylanmadı kurslar. Bekleyelim bakalım

hata sistemsel imiş arkadaşlar. bakanlığa bildirilmiş birçok il memden. yeni bir sistem olduğu için hatalar söz konusu imiş.

serdeniz' Alıntı:
hata sistemsel imiş arkadaşlar. bakanlığa bildirilmiş birçok il memden. yeni bir sistem olduğu için hatalar söz konusu imiş.
hata mata yok ilçe red veriyor bizim derslere..daha doğrusu TEOG harici derslerine...boşuna uğraşmayın

ben kurs merkezimi ve bilisim teknolojileri ve yazilim dersini secim kaydettim. herhangi bir sorun olmadi.

3 tane kurs merkezi sunuyorlar ben kendi okulumu sectim sadece.

Geri