5. SINIF YENİ MÜFREDAT KONU ANLATIMLARI

Kodla Büyü
Teşekkür ederim. Ben birşey merak ettim de uzun aradan sonra ortaokullarda derse gireceğim. Derste bu notları yazdırıyor musunuz? Yazılı sınavda bu notlardan mı soracaksınız?

Teşekkür ederim. Ben birşey merak ettim de uzun aradan sonra ortaokullarda derse gireceğim. Derste bu notları yazdırıyor musunuz? Yazılı sınavda bu notlardan mı soracaksınız?
hocam bunları özet bir şekilde defterlerine yazdırıyorum aynı zamanda fotokopi olarak veriyorum ünite sonlarında çalışma kağıdı hazırlayıp ödev olarak veriyorum. Yazılı sınavda da çalışma kağıtlarındaki gibi sorular soruyorum.

Arkadaşlar bende 3 sene önce ögencilere yazdiriyorduk fakat artik kitap kullandiriyorum. Daha once fotokopi kullanmıştım.

https://www.bilgisayarbilisim.net/k...i-calisma-kitabi-yayinda.161562/#post-1742991

Kitabın yazarlarindan biriyim bu arada. Bilginiz olması açisından belirtmek istedim.
Ögrencilere yazdirmak bir sure sonra onlari yoracaktir. Kitaptaki etkinliklerde yazacaklari bolumler mevcut ve icerige uygun sunu ve videolarla desteklendiginde derslerin daha aktif verimli gectigini gordum.

hocam 3. haftanın konu anlatımı elinizde var mı bende fotokopi alıp öğrencilere dağıtmak istiyorum seviye çok düşük ne yapacağımı bilemedim

Geri