Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

41. seçeneği işaretleyen var mı

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında yokki tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. s_kajmeran

s_kajmeran Hiperaktif Üye Hiperaktif

Hocam kimse kavrayamadı bu olayı... Bende aynı sizin durumdayım, kurum tipi 0 olan anadolu lisesini yazıp alttada tercihlerim dışı atanmak istiyorum dedim.

Hakkımızdan hayırlısı...

2. 19siyaHBeyaz03

19siyaHBeyaz03 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bende 41 işaretledim eşimin özrünün bulunduğu ilçede 1 okul sadece boşalabilir var
    il genelindede 1 tane başka bir ilçede açık var
    olacak durum şu olcak kadro boşalabilir olan yer boşalırsa bende başka yazan yoksa yada yüksek puanlı yazan yoksa o okula atanacam
    yok kadro açılmazsa yada başkası yerleşirse il içindeki açık olan kadrolar tabii listede yazan okullar değerlendirmeye alınacak bende yüksek puanlu biri yazmaz ise ve özrü açık olan okulun bulunduğu ilçeden kimse yazmazsa ise bana geleektir..

tabii kamuoyu baskısı olursa yazın olduğu gibi farklı alternatif sunabilirler

3. antipc

antipc Seçkin Üye Seçkin Üye

Haklısınız hocam, hayırlısı olsun. Bilinmezlik kötü!

4. antipc

Hocam ilde bir tane boş kontenjan var ve o da 'muhtemel boşalacak' pozisyonda. Boşalmazsa 41'i işaretlememizin mantığı ne? O zaman hiç atanamayacağız mı?

5. 19siyaHBeyaz03

41 işaretlemenin mantığı özrünün bulunduğu ilçeye yerleşemezsen başka ilçelerde bulunan açıklara (tabii açık varsa) yerleşme ihtimaline 41 diyorlar....
    ama bilimşiciler olarak doğru düzgün açık göstermedikleri için 41 de olsa işimiz ALLAHA kaldı.

senin muhtemel boşalacak yer boşalırsa ve senden yüksek puanlı biri daha yazmazsa sen yerleşeeksin demek hocam.
    tabii eşi merkezde çalılşan biri de tercih yaparsa puanı düşükde olsa eşi merkezde çalışan atanır..

6. antipc

Anladım @19siyaHBeyaz03 hocam. Tevekkül Allah diyoruz.Çok teşekkür ettim...

7. fairy41

fairy41 Site Gezgini

arkadaşlar yer değiştirebilen oldu mu? anladığım kadarıyla herkes yerinde. yazın da bu udurm böyle olacak. ben durumu 147 ile paylaştım. en geç günü arayacaklar. 19siyaHBeyaz03 hocam, sen BÖTE mezunu musun? Reyhanlı mesleğe atanmandan dolayı merak ettim.

8. fairy41

fairy41 Site Gezgini

arkadaşlar normumuzun en kısa zamanda düzeltimesini sağlamamız gerekiyor. bunun için gerekli mercilere talep de bulunmamız gerekiyor!!!! 147'yi aramakla başlayabilirsiniz. ben yazın da atanamazsam dava açmayı düşünüyorum. norm yüzünden eşimden kaç yıl ayrı kalacağım bile değil. sınıf öğretmenleri iller arası eş özrü atamalarında bu şekilde kendilerine norm açtırdırdılar. lütfen BT öğretmenleri için 147 yi arayıp bize illerin kontenjan açmadığını ve ek özür gurubu ataması yapılması gerektiğini sizler de bildirin. ben aradım siz de arayın. Ailemizden ayrı kalmayalım.

9. bravehard2010

bravehard2010 Süper Üye Süper Üye

Birşeyi merak ediyorum arkadaşalr.Tayin döneminde diyelim ki A ilinde 2 ortaokul açık ve 10 tanede meslek lisesi var .Ben 2 okulu yazıp 41. seçeneği işaretledim.Ancak 2 okul doldu ve geriye meslek liseleri açık kaldı ben bu okullara atanır mıyım.İlk atamadaki 26. tercih gibi mi oluyor bilgisi olan var mı???

10. 19siyaHBeyaz03

atamzlar hocam iş mebin elinde ise ve bilişimci isen herşeyin negatifini düşünmekten başka çare yok

11. antipc

Arkadaşlar 41 ile de atanamayan biz bilişimcilerin, başka hiç şansı yok mu? Ne yapacağımızı şaşırdık!

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal