4006 tübitak bilim fuarı ders dışı egzersiz

Kodla Büyü

serkan54

Üye
Merhaba arkadaşarlar okulumuz bu yıl tübitak 4006 ya başvurdu ve projelerimiz onaylandı ama şöyle bir sıkıntımız var benim okulumda btr görevim var ve benim projemde kabul edildi. btr görevim olduğu saatlere ders dışı eğzersiz açabilirmiyim veya ders dışı eğzersiz açmadan bu projelerin danışmanlığı yapabilirmiyim ekders olmadan. Yani illa ders dışı eğzersiz planı hazırlamamız gerekiyormu? Hafta sonu veya ders sonlarında öğrenciler servisle gittikleri için öğrenci sıkıntısı oluyor...

egzersız mecburıyetınız yok acmayabılırsınız koordıne etmenızı kolaylastırır acmanız
velı ızın dılekcesı, plan hazırlamanız gerekıyor hocam servıs saatlerı sıkıntı ogrencıler gelmedıgındede okul ıdarenız sıkıntı cıkarabılır bız nısanın 15 16 sında fuar yapacagız acmamak daha mantıklı gıbı ama bızım mudur acmanız lazım dedı o nedenle actık bu hafta cocukları toplayacagım konu dagılımını yapacagım arastırma calısmalarını yaptıracagım o saatlerde sonrada kod ve kes biç bırlestır olucak

Merhaba arkadaşarlar okulumuz bu yıl tübitak 4006 ya başvurdu ve projelerimiz onaylandı ama şöyle bir sıkıntımız var benim okulumda btr görevim var ve benim projemde kabul edildi. btr görevim olduğu saatlere ders dışı eğzersiz açabilirmiyim veya ders dışı eğzersiz açmadan bu projelerin danışmanlığı yapabilirmiyim ekders olmadan. Yani illa ders dışı eğzersiz planı hazırlamamız gerekiyormu? Hafta sonu veya ders sonlarında öğrenciler servisle gittikleri için öğrenci sıkıntısı oluyor...
Aynı durumdayız..
Okul bitince (adı üstünde ders dışı çalışma) servisle gitmeyen öğrencileri için açtım ve TÜBİTAK da onları görevli yaptım..
Egzersiz açmadan da hazırlık/çalışma yapabilirsiniz lakin ücret almazsınız, plan program bağlayıcılığınız olmaz..

Egzersiz açmadan da tabi ki danışmanlık yapabilirsiniz. Ama açmak isterseniz ki hakkınız bu egzersiz ders saati dışında olmalı. Okulda ders bittikten sonra btr de olsanız açabilirsiniz.

Ben çok programlı Anadolu lisesinde görev yapıyorum günlük 9 saat ders var ama bazı sınıfların 8 saat dersi var dersi olmayan sınıflardan öğrenci seçip 9 saat ders dışı eğzersiz yapılabilir mi?

Ben çok programlı Anadolu lisesinde görev yapıyorum günlük 9 saat ders var ama bazı sınıfların 8 saat dersi var dersi olmayan sınıflardan öğrenci seçip 9 saat ders dışı eğzersiz yapılabilir mi?
Egzersiz haftada 6 saate kadar ek ders ücreti alınabilir hocam.
8. saatten sonra o öğrencilerle günde 1 ders saati çalışırsınız.. Hafta içi her gün olursa haftada 5 saat ek ders ücreti alırsınız..
hadi beklemeyin, verin dilekçeyi, planı falan göndereyim bir an önce başlayın :)

BTR iseniz dediğinizi yapamazsınız. Görev tanımınıza göre BTR göreviniz 9. dersten sonra bitiyor. Mümkünse haftasonu ya da 9. saatten sonra açmaya çalışın.

Geri