4006 Başvuru durumu?

Kodla Büyü
PTT den alın hocam daha hızlıymış ben ksm den aldım 14 ünde parayı yatırdım hala bekliyorum
Hocam mesajınızı yeni gördüm kms’den başvuru yaptım. Başvuru yapmadan önce aradım 3 günde gönderiyoruz dediler. Başvuru çıktısını imzaladıktan sonra kms’ye göndermeniz gerekiyormuş posta yoluyla. Gözüm korkmadı değil, inşallah haftaya gelir.

Arkadaslar bizim okulun projesi kabul olmadi. Peki hangi projeler kabul oldu ya da olmadi gorebiliyor muyuz ?

Hocam mesajınızı yeni gördüm kms’den başvuru yaptım. Başvuru yapmadan önce aradım 3 günde gönderiyoruz dediler. Başvuru çıktısını imzaladıktan sonra kms’ye göndermeniz gerekiyormuş posta yoluyla. Gözüm korkmadı değil, inşallah haftaya gelir.
bende bugun yaptım ptt nufuscuzdanı fotokopısı ıstemıstı o an yanımda yoktu kms den yaptım kargo ıle yolladım İşallah hızlı yollarlar

evet hocam aslında ksm ye belgeyi yolladım para yatırdım 4 gün içinde kargoladılar ama 10 gündür elime ulaşmadı:( ama benim ki kurye ile alakalı bir sıkıntı, adama ulaştım şimdi şirkete gidince bakayım dedi bakacak bakalım o_O

Son düzenleme:
evet hocam aslında ksm ye belgeyi yolladım para yatırdım 4 gün içinde kargoladılar ama 10 gündür elime ulaşmadı:( ama benim ki kurye ile alakalı bir sıkıntı, adama ulaştım şimdi şirkete gidince bakayım dedi bakacak bakalım o_O
Hocam gönderdiklerinde bilgilendirme yapıyorlar mı e-postayla veya sms ile?

Arkadaşlar yayınladıkları listede okulumuzun adı var ama sisteme giriş yaptığımızda başvuru durumu red yazıyor...Sizlerde de aynı problem var mı?

biz bugün ilçeden toplu e güven firmasından aldık e imzalarımızı az önce de sözleşmeyi imzaladım fakat sistemde hangi projelerin onaylandığı yazmıyor

Biz sözleşmeyi imzaladık. Geçen sene pti sonradan yatiyordu. Bu sene sözleşmede 6300₺ gorunce, sanırsam vergi uygulamadan, hepsi bir yatacak diye düşündüm.

Siz bilimiz.tubitak.gov.tr adresinden e imza sürecindeki başvurularıma tıklayın. Açılan pencereden EİMZA linkine tıklayın ve seçilenleri imzala linkinden öncelikle siz imzalıyorsunuz. Siz imzaladıktan sonra okul müdürünüzün sistemine düşüyor. Oda imzalıyor. Sonra ilçe müdürü imzalayacak. Süreç böyle hocam.

Siz bilimiz.tubitak.gov.tr adresinden e imza sürecindeki başvurularıma tıklayın. Açılan pencereden EİMZA linkine tıklayın ve seçilenleri imzala linkinden öncelikle siz imzalıyorsunuz. Siz imzaladıktan sonra okul müdürünüzün sistemine düşüyor. Oda imzalıyor. Sonra ilçe müdürü imzalayacak. Süreç böyle hocam.
Teşekkür ederim

Sözleşme imza sürecini başlatmak istedim ancak şöyle bir hata alıyorum.
"Başvuru yaptığınız okul kurum kodu ile MEB tarafından sağlanan okul kurum kodu eşleşmiyor.Kısmi zamanlı görevlendirme yapılan öğretmenler, kısmi zamanlı görevlendirildiği okuldan başvuru yapamazlar"
Kendi okulumda değil başka bir okulda BTR yim.
Bu hatayı alıp çözüm bulan var mı?

Sözleşme imza sürecini başlatmak istedim ancak şöyle bir hata alıyorum.
"Başvuru yaptığınız okul kurum kodu ile MEB tarafından sağlanan okul kurum kodu eşleşmiyor.Kısmi zamanlı görevlendirme yapılan öğretmenler, kısmi zamanlı görevlendirildiği okuldan başvuru yapamazlar"
Kendi okulumda değil başka bir okulda BTR yim.
Bu hatayı alıp çözüm bulan var mı?
Aynı durum bende de var. Eposta gönderdim daha bir dönüş yok

Geri