40 Türk Büyüğü (Kapı Giydirme)

Kodla Büyü

boteakif

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar kapı giydirme arayanlar için veya okulunun duvarlarına asmak için ünlü Türk büyüklerinin görsellerini arayanlar için Suat Turgut'un facebook hesabında paylaştığı görseller var. Ben de yeni gördüm. Birinci dönem sonunda okulumuzda tüm kapılara kapı giydirme yaptırıldı. O zaman görsel arayıp durduk, keşke daha önce görseydik de bunları kullansaydık diye hayıflandım açıkçası. Okul duvarlarına afiş olarak asılabilir, idareye bir söyleyeceğim bakalım. Görsellere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://goo.gl/forms/wuH1XJVT1QPlpa1B3

İlköğretim için güzel çalışmalar .Gerçek karakterlerle daha gelişmiş daha ayrıntılı lise grubu için de yapılırsa bizde talip oluruz .Çocukların ve Gençlerin Hatta bazı büyüklerin ECDADIMIZI tanımaya o kadar ihtiyacı var ki.Yabancı bir kültürle yetişiyorlar yunan mitolojisini bilirken kendi geçmişleri boş .Bu konuda çalışan ve emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

bilişim lab için kapı giydirme dizaynı yapab ilecek bi arkadaş varsa bana yardımcı olabilirmi?

asp-php' Alıntı:
Kahramanlar İndirme Formu

ne demek bunu anlayamadım ?
Ne amaçla öyle bir form eklendiğini bilmiyorum ama formu herhangi bilgi girişi yaptıktan sonra dosyalara ulaşabiliyorsunuz. Verdiğiniz bilgilerle ilgili bir doğrulama yapılmıyor yani.

Türk büyüklerine hiç benzemiyorlar. Hepsi çocuk çizgi karakterler. Ben beğenmedim.

Geri