40.000 Yeni Öğretmen alınacakmış. Başvurular 3-9 Eylül

Kodla Büyü

serhal

Site Gezgini
Trtde Son dakika diye verdi. Cumhuriyet tarihinin en çok toplu alımı olacakmış. Branş sayıları açıklansın görelim.

sanki ceplerinden para verip öğretmen alıyorlar öğrencilerin öğretmene ihtiyacı var sende o öğrencilerin ailelerinin verdiği vergi ile çocuklara eğitim hakkı vermekle yükümlüsün devletin parası ile ödenecek maaş ile öğretmen alıyorsun........... bu kadar hindi gibi kabarıp böbürlenmenin anlamı ne.....

önce tüm ünüversitelere eğitim fakültesi aç her ile üniversite mantığı ile bir binası olan fakülteyi ünüversite yap fen edebiyata öğretmenlik hakkı tanı açıköğretimde okuyana öğretmenlik hakkı tanı bazı bölümlere arz talep dengesini lehine boz sonrada alıp yapıyorum yine iyisiniz kıymetimizi bilin ayağı yapıp medya aracılığı ile övünün övdürün kendinizi....
aynı havayı doktor alırken niye yapamıyorsun ordaki arz talep dengesi doktorların lehine çünkü ihtiyaç çok mezun az nerdeyse yalvarıyorsunuz devlette çalış özelde çalışma diye siz hiç şu kadar doktor alıyoruz doktorlara müjde diye haber duydunuz mu bence müjde diye dinkülütürü öğretmenlerine imamlara diye haber yapsınlar çünkü diğer aldıkları her memur polis öğretmen hemşire ihtiyaçtan keyfiden değil
ama imam ve din kültürü öğretmenlerine kadro açabilmek için elinden geleni yapıyorsunuz eğitim sistemini alt üst etme pahasına...........
1-yine bana arkadaşlar din düşmanı diyebilir ama gerçek bu 100 metrede bir cami var devasal gösterişli ama içindeki cemaat 10 zor buluyor bayram ve cuma namazı dışında küçücük cAMİLERE HEM İMAM hem müeezzin atıyor..
2-ilkokulda sınıf öğretmeni yeterli iken din kültürü öğretmeni girer diyorsun....bu kişilere müjde versin

Geri