4.01.03.02.006 - Liderlik Kursu (Uzaktan Eğitim)

Kodla Büyü
Sayın hocam, henüz bu yıl düzenlenecek bir eğitim olacağından, pek kimsenin bilgisi olmayabilir.
Açıkçası bol bol liderlik nedir, nasıl lider olunur şeklinde onlarca slayttan oluşan, albenisi olmayan, sıkıcı bir eğitim olacağını düşünüyorum. Sonunda da saçma sapan sorularla bir sınav koyarlar. Al sana uzaktan liderlik eğitimi.

• Beğen
Tepkiler: omd
Liderliğin uzaktan eğitimi mi olur. Yuz yize olsa belki dersin ama uzaktan kişisel gelisim safsafati kitaplarindan farki olmaz.
Gidin doğan cuceloğlu okuyun ayni sey :mrgreen:

• Beğen
Tepkiler: omd
benimkinin yanında merkezi yazıyor... bu daha sonra uzaktana mı dönüyor.. sizde durum nedir

Kurs adının başındaki klasör simgesine tıklayınca orada faaliyetin tipi uzaktan eğitim diye yazıyor.

bilgi varmı nasıl bir kurs bende başvurdum çıktı uzaktana nisanda görecem bakalım nasıl mış

Öğretmenlik eğitiminin devamı gibi ve bir kaç oyun oynayacaksınız hafta sonu 2 gün 16 saat. Biz eğitimi yüz yüze aldık uzaktan eğitimi bilmiyorum.
şuradan detaylara ulaşabilirsiniz.
http://www.orav.org.tr/projects/

ben de tüm uzaktan eğitimleri almıştım bu kalmıştı bu da çıkmış :)
ama eğitim daha aktif olmamış...

bana mesaj gelmedi. B - Beklemedeyazıyor.

içine girince de Değerlendirmede yazıyor.

Başvurabilecek kişi sayısı 5000. Başvuran sayısı da 4707. Çıkmaması anormal olur. Bakalım göreceğiz.

bu eğitimde onay almış arkadaşlara duyuru eğitim ileri bir tarihe ertelenmiş taaa aralık 2017 de :D

senden sonra bakayım dedim hocam aynen mebbise eklemişler

10 - 21 Nisan 2017 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılması planlanan 2017000125 numaralı LİDERLİK KURSU ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.

Ertelenmiş. :?
7Jxzx.png

Geri