360 Total Security (Türkçe-Ücretsiz)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
360 Total Security
Türkçe ve Ücretsiz bir anti-virüs yazılımı bir kaç gündür test ediyorum gerçekten çok hızlı. Tüm windows sistemlerini destekliyor (XP, Vista, Win7,Win8,Win8.1(32,64bit), Win 10 (32,64bit))
Takılan USB leri otomatik tarıyor ve hiç bir zararlının girişine izin vermiyor. :)

Resmi sitesinden indirebilirsiniz:
http://www.360totalsecurity.com/

Meb hattında indirmede sorun yaşarsanız ekte de paylaştım direk ekten indirebilirsiniz.

Özellikleri
Sistem hızlandırma
Virüs koruma ve tarama
Gereksiz dosya temizlemesi
Ağ güvenlik kontolü
İndirilen dosya taraması (Anlık)
Kötü amaçlı web sitelerini engelleme
Online alışveriş koruması
Reklam ve zararlı yazılım engeli
Zamanlı tarama
Webcam, USB sürücü koruması
Keylogger koruması
Programın en büyük özelliği ise bulut tarama özelliğini kullanır. Yani program kendi altyapısı dışında ödül almış 5 farklı antivirüs yazılımı motorunu bir yapıda toplayıp çalışır. 5 Farklı antivirüs yazılımı motoru ile bilgisayarınızı tarar ve 5 farklı yazılımın istatistiklerine göre yazılımın zararlı olup olmadığına karar verip işlemi uygular.

Ekli dosyalar

• screenshot.tr.jpg
    screenshot.tr.jpg
    70.5 KB · Görüntüleme: 8,075
  • 360TS_Setup_8.8.0.1083.rar
    41.8 MB · Görüntüleme: 264
hasari hocam;öğretmenlerin bilgisayarlarındaki virüsleri temizlemek için total security mi kullanalım yoksa daha önce temizlik araçları klasöründeki araçları kullanarak mı temizleyelim?

Kingsoft u denedim bayadır kullanıyordum çok iyiydi ama windows 8 de uyum sorunu vardı. Bir de bunu deneyelim bakalım. Teşekkürler hocam.

Kingsoft Antivirüs'ü ben çok beğenirdim, Kingsoft hem hafif hem de onun yüklü olduğu PC format nedir bilmezdi. Ne olduysa bu Ağustos ayında oldu. Yüklediğim bütün bilgisayarlarda Kingsoft virüs imza veritabanı Temmuz ayının 17'si olarak geride kaldı ve bir daha kendini güncellemedi. Yeni bir antivirüse ihtiyacım vardı. 360 iyi oldu.

Garip bir şekilde Windows 7 işletim sistemli bilgisayarımda program kendini kapatıyor. Tarama yap veya başka bir işlem yap desem de Üzgünüz, program kapandı gibisinden hata raporu gönderiyor. Tüh gayet de sade bir antivirüs gibi görünüyordu ama benim bilgisayarla yıldızları tutmadı :(

(Önceki antivirüsümü kaldırıp PC'yi yeniden başlatıp, 360 kurup PC'yi yeniden başlatmıştım halbuki)

Benim win 7 de sorun çıkarmadı fakat aygıt yöneticisinde 2 tane bilinmeyen aygıt ortaya çıktı hiç bir şekilde driverlarını yükleyemedim hatta windows update den bile bulamadı. başka bir sorun yok.

yasarsahbaz' Alıntı:
Garip bir şekilde Windows 7 işletim sistemli bilgisayarımda program kendini kapatıyor. Tarama yap veya başka bir işlem yap desem de Üzgünüz, program kapandı gibisinden hata raporu gönderiyor. Tüh gayet de sade bir antivirüs gibi görünüyordu ama benim bilgisayarla yıldızları tutmadı :(

(Önceki antivirüsümü kaldırıp PC'yi yeniden başlatıp, 360 kurup PC'yi yeniden başlatmıştım halbuki)
Şimdiye kadar Anti-Virüs yazılımlarında sürekli farklı programlar kullanırdım. İlk bununla tanıştığımda çok ama çok fazla terettütlerim vardı ama şuan ilk önereceğim yazılım bu olur ve tüm bilgisayarlara bunu kuruyorum. Win8.1, Win7 ,XP ve Akıllı tahtaların hepsine kurdum hepsi tıkır tıkır çalışıyor. Henüz yakalamadığı bir virüs görmedim gizli dosyaları bile yakalayıp temizleyip onarıyor. Sizlerde mutlaka farklı bir sorun vardır biraz daha uğraşın çok beğeneceğinizi adım gibi biliyorum. Çok yönlü taraması ve hafif çalışması en büyük özelliği.

sunagolcuk' Alıntı:
hasari hocam;öğretmenlerin bilgisayarlarındaki virüsleri temizlemek için total security mi kullanalım yoksa daha önce temizlik araçları klasöründeki araçları kullanarak mı temizleyelim?
Önce bununla tarama yapın çözüm bulamazsanız diğer araçları kullanırsınız. Bu yazılımı önce deneme amaçlı bir iki bilgisayara kurdum sonrasında tüm bilgisayarlara kurdum. :)

Bunu kullanmadan bişey diyemem ama kingsoft falan kullnadım hikaye bişeye yaramıyor en iyisi avira gerisi hikaye ücretsizler içinde tabiki.

zech' Alıntı:
Benim win 7 de sorun çıkarmadı fakat aygıt yöneticisinde 2 tane bilinmeyen aygıt ortaya çıktı hiç bir şekilde driverlarını yükleyemedim hatta windows update den bile bulamadı. başka bir sorun yok.
Hocam aygıt yöneticisindeki aygıtları yazılım kurmuyor istersen programı kaldır bir bak. Tüm tahtalar dahil her bilgisayara kuruyorum şuan için sıkıntı yok. Kullandıkça çok beğeneceğine eminim. :)

Ben bi program kurarken (simdi hatirlayamadim hangi prog. Oldugunu) eklenti olarak geldi ve kurdum 3-5 gün önce kofiktir diyordum ama bilgisayarımı rahatlatti antivirus kendi de hizli calisiyor. Memnunum

valla hasari hocam teşekkürler bende 15-20 gündür kullanıyorum ve tavsiye ederim hem hızlı hem de iş görüyor.

bi arkadaşta görüp arayüzünü falan çok beğendim. kendi sistemime de kurmaya karar vermiştm ki, klasik her klasörün içine tekrar aynı isimde .exe yapan 10 yıllık virüsü bile silemediğini görünce vazgeçtim. eset kullanıyorum gayet memnunum. tabii ücretsiz olması avantajlı ama işe yaramadıktan sonra bi anlam ifade etmiyor.

bilisim-tef' Alıntı:
bi arkadaşta görüp arayüzünü falan çok beğendim. kendi sistemime de kurmaya karar vermiştm ki, klasik her klasörün içine tekrar aynı isimde .exe yapan 10 yıllık virüsü bile silemediğini görünce vazgeçtim. eset kullanıyorum gayet memnunum. tabii ücretsiz olması avantajlı ama işe yaramadıktan sonra bi anlam ifade etmiyor.
Tarama yaptın mı hocam bizdeki exe virüslerini sildi. :)

hasari' Alıntı:
zech' Alıntı:
Hocam aygıt yöneticisindeki aygıtları yazılım kurmuyor istersen programı kaldır bir bak. Tüm tahtalar dahil her bilgisayara kuruyorum şuan için sıkıntı yok. Kullandıkça çok beğeneceğine eminim. :)
Sorun kingsoftu kaldırınca ortaya çıkıyormuş. İmaj atıp tekrar denedim. Bilinmeyen aygıtları kaldırıp tekrar yeni donanım ara dediğimde ortaya çıkmadılar. 3 bilgisayara kurdum. 2 si win7 biri win8.1. Düzeltmeleri yapınca açılışları da gözle görülür şekilde hızlandı ve bilgisayarları ccleaner ile tamamen temizledikten sonra bile 400 mb civarı gereksiz dosya bulup sildi. Sadece antivirüs değil her ihtiyaca karşılık veren bir program teşekkürler hasari hocam :+1:

Geri