30 haziran CCNA

Kodla Büyü

formator5555

Seçkin Üye
Seçkin Üye
kurs çok güzel geçiyor arkadaşlar
hocamız da işinin ehli.hepimizi zorla cisco cu yapmaya odaklanmış :)
şimdilik bu kadar.
darısı hepinizin başına

eee formator5555 burda yazdıklarını orda diyon mu adamlara : Ankarayı gördün kafan dönmüş bak. Ankara sana yaramamış :) :p :p :p

formator5555' Alıntı:
eğitekteki yeni yapılanmada çok güzel..hocamız da işinin ehli.hepimizi zorla cisco cu yapmaya odaklanmış :)
şimdilik bu kadar.
darısı hepinizin başına

yeni yapılanma ne dünkü adamlar bugün çalışmıyormu? Atma recep atma eski mesajlarında burda atıp tutyordun noldu? yuh diiyorum bu kadar ... olunmaz.

başka giden var mı oraya ...

ne anlatıyorlar. döküman neyim varsa biz de öğrenek.. başımız kel mi :p

bariscan57' Alıntı:
formator5555' Alıntı:
eğitekteki yeni yapılanmada çok güzel..hocamız da işinin ehli.hepimizi zorla cisco cu yapmaya odaklanmış :)
şimdilik bu kadar.
darısı hepinizin başına

yeni yapılanma ne dünkü adamlar bugün çalışmıyormu? Atma recep atma eski mesajlarında burda atıp tutyordun noldu? yuh diiyorum bu kadar ... olunmaz.

:+1: :+1: :+1: :+1:

ebfo45' Alıntı:
eee formator5555 burda yazdıklarını orda diyon mu adamlara : Ankarayı gördün kafan dönmüş bak. Ankara sana yaramamış :) :p :p :p

merak etme hocam gerekn yerlere bizzat söylüyorum
arkadaşlar ve özellikle sizin il korrdinatörü şahit :)

bariscan57' Alıntı:
formator5555' Alıntı:
şimdilik bu kadar.
darısı hepinizin başına

yeni yapılanma ne dünkü adamlar bugün çalışmıyormu? Atma recep atma eski mesajlarında burda atıp tutyordun noldu? yuh diiyorum bu kadar ... olunmaz.[/quote

benim eleştirdiğim ekibin yüzünü görmedim daha
]

ehehehehe kesintiler girla giderken egiticilikten ne gibi bir maddi fayda saglamayi dusundugunu cozemedim hocam

ya arkdaaşlar cisco kursunun yollukları ne oldu ya hala bir haber çıkmadı nerdeyse 3 ay oldu kurs biteli. ilk güden guruptaydık. bizden sonraki bir kaç gurup almış. bilgisi olan varmı...

arkadaşlar bu CCNA hakkında bilgi verirmisiniz.Kimler ne nasıl katılabiliyoruz?
hatta biraz ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler

zgrcln' Alıntı:

eğiticilerin verilen
sözde ilde en iyi networkcüllerin ( 24 şubat sınavında en cok soru cevaplıyanların ) alındığı kurs hocam ...... 1-2 söz daha varda yeri burası değil

exemcli' Alıntı:
zgrcln' Alıntı:

eğiticilerin verilen
sözde ilde en iyi networkcüllerin ( 24 şubat sınavında en cok soru cevaplıyanların ) alındığı kurs hocam ...... 1-2 söz daha varda yeri burası değil

İşte buna gülerim, tamam belki bizim ilden giden arkadaşlar iyi olabilirler bilemiyorum ama bitirdikleri bir iş varmı onu da ben bilmiyorum şahsıma haksızlık yapıldığını düşünüyorum o kadar...
inanmayan en son yaptıklarıma bir göz atsın o göreceginizim 20 katı büyük projelerde fiilen çalıştım...
Mesela bilen/bilmeyen için söylüyorum giden varsa istanbul Defterdarlığının Valiliğin karşısındaki binasının tüm Yapısal kablolama sorumlusu, mimarı, uygulayıcısı bendim.(Santral altyapısı+santral robotu,ups-generatör sistemi,kompanzasyon sistemi , data kablolaması ve web sitesi ist-def.gov.tr'nin kurulumu)
857-858 Aksaray iop da bulunan arkadaşlara selam ve sevgilerimle...

http://wolfgankland.spaces.live.com/pho ... lideshow=0

arkadaşlar bizde gittik ve giden arkadaşların hepsi çok iyiydi (ben hariç)
boşuna karalamayın..siz zaten çok iyi biliyormuşsunuz demekki kursa gitmenize gerekyok.bilmeyenler gidip öğrendi işte..

bu arada erdal hocam paralar hala atmadı :)

hee yyaa ben bi kacını gördüm cross kabloyu, yürüyüşle karıştırıyorlardı :D
( lütfen kimse yanlış anlamasın , ama bi yerde o kurslara alınma biçiminde bir yanlışlık var )
yaptıkları açıklamaya göre...

gidenler inşallah vatan millete faydası , bilgilerini bizlerle paylaşır ...

wolfgank' Alıntı:
exemcli' Alıntı:
zgrcln' Alıntı:

eğiticilerin verilen

İşte buna gülerim, tamam belki bizim ilden giden arkadaşlar iyi olabilirler bilemiyorum ama bitirdikleri bir iş varmı onu da ben bilmiyorum şahsıma haksızlık yapıldığını düşünüyorum o kadar...
inanmayan en son yaptıklarıma bir göz atsın o göreceginizim 20 katı büyük projelerde fiilen çalıştım...
Mesela bilen/bilmeyen için söylüyorum giden varsa istanbul Defterdarlığının Valiliğin karşısındaki binasının tüm Yapısal kablolama sorumlusu, mimarı, uygulayıcısı bendim.(Santral altyapısı+santral robotu,ups-generatör sistemi,kompanzasyon sistemi , data kablolaması ve web sitesi ist-def.gov.tr'nin kurulumu)
857-858 Aksaray iop da bulunan arkadaşlara selam ve sevgilerimle...

http://wolfgankland.spaces.live.com/pho ... lideshow=0

kardesim kursa alınmamış olman oraya gidenlerin iş yapmadıgınımı gösteriyor da bitirdikleri bir iş gösterin diosun. şimdi burda yaptığım işlerimi sayayım. burda ben bunu yaptım shunu yaptım die kendimi övmek bence bana yakışmayan bir davranış. bu şekilde davrananların yaptıklarını da tasvip etmem. he ben bunları yaptım ettim gibi kendini öveceksen yaz yazabildigin kadar...

siz nerden biliorsunuz oraya gidenlerin sözde olduğunu bir açıklarmısınız? + shu burası yeri olmayan sözleride duymak isterim mümkünse. başladığınız lafı bitirin ööle yarım ağız yapmayın..

Her yerden mağdur oluyoruz. Yolluklar zamanında yatmıyor, Ek ödemeyi alamıyoruz. Çoğu illerde kurslarla ilgili sorunlarda başlayacak. Öğretmen arkadaşlar mesaiden sonra yapılan kurslar için ücret talep ediyorlar. Mahkemelerde öğretmeni haklı görüyor. Yani resen kursa alınan öğretmenlere de sanırım ücret ödenecek. Kaynak olarak bakalım ne bulacaklar. Yoksa eğitim öğretim hazırlık ödeneğimiz demi elden gidiyor. :scared:

Geri