3' lü Olur

Kodla Büyü

hastasıyız dede 01

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar egzersiz açacağım ilçeden 3 lü olur hazırlanmasını istemişler, nedir bu 3 lü olur?
1. okul müdürü ,
2. ilçe müdürü
3. ?

dyk lar başladı, dyk oluyorsa egzersizde olur herhalde, şansımızı deneyeceğiz olmuyorsa reddetsinler.
şube müdürü hocam normalde bilişim için sadece Tübitak egzersizi açılabilir satranç izcilik vs belge varsa bir de o tarz belgesi olan şeyler için egzersiz açılıyor ama bu teknofest çok yaygın ve çok yoğun emek isteyen bir çalışma kesinlikle onaylanır diye düşünüyorum

arkadaşlar egzersiz açacağım ilçeden 3 lü olur hazırlanmasını istemişler, nedir bu 3 lü olur?
1. okul müdürü ,
2. ilçe müdürü
3. ?
1.okul müdürü
2.şube müdürünün başkanı olduğu komisyon(bu komisyonda genelde 6-7 tane okul müdürü oluyor)
3.ilçe müdürü
bu komisyon genelde sene başında toplanır ilçe genelinde egzersizleri inceler topluca egzersizlere onay verir, dönem ortasında yapıldığı zaman biraz zahmetli oluyor maalesef çünkü komisyonda yer alan okul müdürlerini bir arada bulmak mümkün olmadığı için bu komisyonda yer alan okul müdürlerin okullarına gidip tek tek imza attırmanız gerekiyor

1.okul müdürü
2.şube müdürünün başkanı olduğu komisyon(bu komisyonda genelde 6-7 tane okul müdürü oluyor)
3.ilçe müdürü
bu komisyon genelde sene başında toplanır ilçe genelinde egzersizleri inceler topluca egzersizlere onay verir, dönem ortasında yapıldığı zaman biraz zahmetli oluyor maalesef çünkü komisyonda yer alan okul müdürlerini bir arada bulmak mümkün olmadığı için bu komisyonda yer alan okul müdürlerin okullarına gidip tek tek imza attırmanız gerekiyor
ben hiç öyle olur almadım hocam okul müdürü şube müdürü ilçe mem müdürü onayı ile.aldim

Geri