3 Boyutlu Yazıcı Tavsiyeniz

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba hayırlı Ramazanlar. Okulumuza 3d printer almayı düşüyoruz. Maliyeti fazla olmayan kullanıp ,deneyimleyip memnun kaldığınız 3d yazıcı modeli varsa yazabilir misiniz.

Facebook ta 3d printer Türkiye adında bir grup var. Orada çoğu Çinli yazıcıyı satanlara uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. Bütçeniz doğru düzgün bir yazıcı için az. 2000-2500 e çıkmalısınız.
Bu aralar two trees bluer isimli yazıcı popüler olma yolunda. İncelemeleri YouTube üzerinden bulabilirsiniz. 3 ay önce ender 3 pro almıştım. Bu yazıcıyı görünce keşke bekleseymişim dedim şahsen. Aciliyeti yoksa 1 - 2 ay bekleyin. Yeni modeller çıkıyor.

Facebook ta 3d printer Türkiye adında bir grup var. Orada çoğu Çinli yazıcıyı satanlara uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. Bütçeniz doğru düzgün bir yazıcı için az. 2000-2500 e çıkmalısınız.
Bu aralar two trees bluer isimli yazıcı popüler olma yolunda. İncelemeleri YouTube üzerinden bulabilirsiniz. 3 ay önce ender 3 pro almıştım. Bu yazıcıyı görünce keşke bekleseymişim dedim şahsen. Aciliyeti yoksa 1 - 2 ay bekleyin. Yeni modeller çıkıyor.
Hocam yeni model beklemenin sonu yok :)

Anycubic markasının ürünleri de güzel. Biz okula Anycubic 4 Max Pro aldık. Gayet güzel memnunuz ama bütçeyi biraz artırmanız lazım.

Bircok gunluk kullanimli uc boyutlu yazici 20x20x20'dir. Ender3 Pro da o sekilde. Bildigim kadariyla arkadaslarin soyledikleri de ayni sekilde

anycubic mega S yazıcım var şu aralar yoğun olarak kullanıyorum alalı 5 ay oldu tabla ayarını iyi yaptıdan sonra kullanımı çok kolay ve pratik, parça cama iyi yapışıyor sıcak iken sökmesi çok zor soğuyunca parçayı alabiliyorsun memnunum tavsiye edebilirim.

Geri