3 aylık kullanılmış asus x54c laptop

Kodla Büyü

sadece susarak

Seçkin Üye
Seçkin Üye
cpu : intel b960 dual core 2.2 ghz
ram : ddr3 2gb
320 gb hjarddisk
usb 3.0 desteği
numerik tuşlar
dahili webcam
bloetooth
sessiz çalışma
ısınma problemi sıfıra yakın
orjinal windows 7 starter CD ve şifresi
tüm driver yazılımları xp ve win7 için
2 yıl garanti
Bilgisayarda herhangi bir bozukluk veya arıza yoktur temiz kullanıldıldı.
İlgilenen arkadaşlar özelden yazarlarsa sevinirim.
Fiyat 700 TL

Ekli dosyalar

• asus x54c.jpg
    asus x54c.jpg
    40.2 KB · Görüntüleme: 1,680
Sanırım bi ara BIM de verilen laptoplardan. Satma nedeniniz nedir hocam sorabilirmiyiim :idea: :idea:

sıkışık zamanımda almıştım . şimdi durum biraz düzeldi 2000 TL civarı bişiler almayı düşünüyorum. Yanlız bim de verilen laptop derken kastınız nedir. özelliklerini yazdım heryerde de satılıyor. birşey mi ima ediyorsunuz. etrafınızda hiç büyük mağaza yok galiba.

Amacım bilgisayarınızı kötülemek değildi. Ben buna benzer bi bilgisayarı kendi akrabama almıştım daha once özellikleri benzediği için öyle dedim. Kültürümüz yetmiyo napalım sizinkine büyük mağaza falan bilmiyoruz kusura bakmayın...

alibaba37' Alıntı:
Amacım bilgisayarınızı kötülemek değildi. Ben buna benzer bi bilgisayarı kendi akrabama almıştım daha once özellikleri benzediği için öyle dedim. Kültürümüz yetmiyo napalım sizinkine büyük mağaza falan bilmiyoruz kusura bakmayın...
kültür büyük mağaza bilmekle olmuyor efendim. öyle bimde satılanlardan deyip aşağıladığın için böyle yazdım, hani sadece bim de değil diğer yerlerde de var(bilgisayar satan heryer) manasında. sanki sen bişey söylememişsinde ben sana kültürsüz demişim gibi konuyu çarpıtma.

arkadaşlar yapmayın sıfır sayılır makine tertemiz piyasa değeri en uygun fiyatı 900 TL
21 ay garantisi duruyor daha. :eek:

sadece susarak' Alıntı:
arkadaşlar yapmayın sıfır sayılır makine tertemiz piyasa değeri en uygun fiyatı 900 TL
21 ay garantisi duruyor daha. :eek:

hocam aynı özelliklere yakın makineyi ben 500'e sattım garantisi 1 yıl daha vardı...
markası hp ama özellikler aynıya yakın...2.el olunca öyle malesef
aha da benim sattığım makine
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu ... ct=4106446

zysimsek' Alıntı:
http://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=X54C-SX047D&ref=akakce&v=1.33.7

sıfırı 732 tl . ikinci eli kim alır 700 e... sen olsan alır mıydın ?
ben 900'e almıştım. bu site uygun görünüyor. ama ben internetten alışveriş yapmayı sevmiyorum. yazdıkları özelliklerden farklı mal gönderiyorlar.

bir de dikkat edersen işletim sistemi free dos. benim işletim sistemi win7 sanırsam bu fiyat farkı bu yüzdendir. usb 3.0 desteğide var.

yukarıdaki satılan cihaz çok pahalı.. almak isteyenler aşağıdaki sıfır makinayı alabilir..
http://www.pcdepo.com/asus-x54c-sx037d- ... n7813.html
rami fazla harddiski fazla win starter olmasada olur! mause hediyesi var sıfır

ya da

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-511 ... n7298.html

intel core i3 ikinci nesil 2350m işlemci

Nvidia GeForce GT 525M 1GB harici ekran kartı

2 tane USB 3.0 var

Notebook Çantası + Mouse HEDİYE

sıfır

dell

kredi kartına taksit imkanı

bence 290 tl fazla vermeye fazlasıyla değer..

hocam üzerinde win7 starter var. Burada kimse win7 starter kullanmaz. siz de az da olsa işletim sistemine para vermişsiniz. 900 olmasının nedeni bu. Burda bir çok kişi dos ya da linux işletim sistemli alıp win7 ultimate kuruyor. çok daha ucuza geliyor. Garantisi de olur. O yüzden 700 e satmanız zor görünüyor. Sürekli notebook alım ve satımı içinde olduğum için sözüme güvenebilirsiniz. Bence yakınlarınızdan birine satın. Taksitle ödesin daha karlı olur :)

keşke o paraları etse kardeş ama, 2.ele düşen mal heç olur diye bir laf vardır bizim gibi esnaflar içinde:)

her gün buna benzer o kadar çok müşteri geliyor ki:"yeni aldım 3 aylık garantisi bile devam ediyor, bana 1240'a mal oldu hocam. 1000'e bırakırım deyip, 500'e satanlar".... :)
O yüzden maalesef senin ürün işi bilen birine 400'e anca satarsın; bilmeyene 1000'e bile verirsin ama sonrasında çok kulakların çınlar.

hayırlı satışlar

sadece susarak' Alıntı:
alibaba37' Alıntı:
kültür büyük mağaza bilmekle olmuyor efendim. öyle bimde satılanlardan deyip aşağıladığın için böyle yazdım, hani sadece bim de değil diğer yerlerde de var(bilgisayar satan heryer) manasında. sanki sen bişey söylememişsinde ben sana kültürsüz demişim gibi konuyu çarpıtma.

Sevgili Kardeşim;
Konuyu çarpıtma derdinde değilim. Eğer sizin bilgisayarınızı kötülemek gibi bi derdim olsa aynı bilgisayarı (ya da benzerini tam hatırlamıyorum) kendi akrabama kendi ellerimle almazdım. Ben yazdıklarınızı iyi yorumlayıp başka yerlerde de olduğunu hatırlattığınız için tşk ederim. Konuyu fazla uzatıp da gereksiz tartışmalara girmek hiç istemiyorum. ALLAH helalinden bol satışlar versin size..

neyse arkadaşlar ben satmaktan vazgeçtim. 3 ay içinde yarı yarıya zarar etmek akıl karı değil. eşime veririm o kullansın. ne siz üzülün ne de ben. :mrgreen:

sadece susarak' Alıntı:
neyse arkadaşlar ben satmaktan vazgeçtim. 3 ay içinde yarı yarıya zarar etmek akıl karı değil. eşime veririm o kullansın. ne siz üzülün ne de ben. :mrgreen:

en mantıklısı :++:

Geri