29 TL'ye windows 8, yükseltme teklifi tüm detaylar resimli..

Kodla Büyü

SilverMan

Aktif Üye
Merhaba,
Arkadaşlar biliyorsunuz belki Android'in baskısı, belki mobil arenada var olma çabası, belki başka bir şey sonuçta Microsoft 29 TL'ye windows 8 pro DVD'si sahibi yapıyor.
Çeşitli forumlarda başlıklar açılmış sayfalarca bilgi alışverişi yapılıyor. Aşağıdaki linkte tüm detayları resimli anlatımıyla bulabilirsiniz.
Rastlar rastlamaz paylaşayım dedim.

http://www.bitefor.com/sicak-firsat...yukseltme-teklifi-dvd-yazma-resimli-t161.html

Bu arada beter olsun microsoft. Bedava dağıttığı günleri de görürüz inşallah. Hiç sıkılmadan astronomik rakamlar istiyordu işletim sistemi için veya office ürünü için. Şimdi android'in ayak sesleri gelmeye başlayınca pek çoğumuzun kabul edilebilir bulduğu bir fiyat teklif etti.

kayitteklifi.jpg

Haydi pamuk eller cebe. :)

acaba bu işlemden sonra windows 7 tekrar kullanabilecek miyiz eski lisansımızla. Olduki beğenmedik 8 i mesela.

vlk4n' Alıntı:
acaba bu işlemden sonra windows 7 tekrar kullanabilecek miyiz eski lisansımızla. Olduki beğenmedik 8 i mesela.

aynı kategoride üst lisans alıp alt lisans kullanılabilir (win7 home->xp home gibi)

Ben 40 dolar bayılanlardanım helal olsun Win8 baya güzel olmuş. İşin güzel yanı Win 8 hem masaüstü, hem dizüztü pclerde, hem tablet hem de cep telefonlarında kullanılacağı için IOS ve Androide göre daha fazla uygulamaya sahip olacak sanırım.

SilverMan' Alıntı:
Merhaba,
Arkadaşlar biliyorsunuz belki Android'in baskısı, belki mobil arenada var olma çabası, belki başka bir şey sonuçta Microsoft 29 TL'ye windows 8 pro DVD'si sahibi yapıyor.
Çeşitli forumlarda başlıklar açılmış sayfalarca bilgi alışverişi yapılıyor. Aşağıdaki linkte tüm detayları resimli anlatımıyla bulabilirsiniz.
Rastlar rastlamaz paylaşayım dedim.

http://www.bitefor.com/sicak-firsat...yukseltme-teklifi-dvd-yazma-resimli-t161.html

Bu arada beter olsun microsoft. Bedava dağıttığı günleri de görürüz inşallah. Hiç sıkılmadan astronomik rakamlar istiyordu işletim sistemi için veya office ürünü için. Şimdi android'in ayak sesleri gelmeye başlayınca pek çoğumuzun kabul edilebilir bulduğu bir fiyat teklif etti.

kayitteklifi.jpg

Haydi pamuk eller cebe. :)
bu sefer de biz kabul etmiyoruz..:) daha da batsın..şimdiye kadar aldığını aldı zaten..andoroid iyi bişey yapsın uygun kullanışlı olsun ben destek veririm..

Geri