26 Mayıs - 06 Haziran Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi -CCNA Belli Oldu

Kodla Büyü

ayhan1

Site Gezgini
İlsisten hizmetiçi modülünde faaliyet başvuru kısmında

2008000131 Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve Dıscovery CCNA 1 Kursu Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA 26/05/2008 06/06/2008 Kurs

yazıyordu. benim gibi gecikmeli gidecekelere müjdeler

bu kurs ağ temelleri ve iletişim potokoleri kursu ve çok ciddi paralarla alınabilecek bir kurs. tüm yeni e-bitefolar alınacak galiba. başvuru yapmaya gerek yok genelde resen alınıyor ilsisten takip edebilirsiniz.

2008000032 ve 2008000035 nolu Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Discovery 1 Kursu

Bunların onaylanma ve kurs başlama tarihleri arasında bi tuhaflık var.Ayrıca bu kurslara gidebilmek için başvuru yapmak gerekiomu yoksa zaten kimlerin gideceği belli oldu mu?

sinaaat' Alıntı:
2008000032 ve 2008000035 nolu Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Discovery 1 Kursu

Bunların onaylanma ve kurs başlama tarihleri arasında bi tuhaflık var.Ayrıca bu kurslara gidebilmek için başvuru yapmak gerekiomu yoksa zaten kimlerin gideceği belli oldu mu?

Ewet belediyemizin yeni bir hizmeti daha... bir ilki gerçekleştiriyoruz ve kendi sorumuza kendimiz cewap veriyoruz.
Listeler belli olmuş nasıl ve neye göre olmuş bilemem ama ilsisde hala sistem bu kursları açık gösteriyo :)
http://hedb.meb.gov.tr/faaliyet/faaliyet.asp?Page=2

Mukadderat diyorum

hocam sınavda 71.-100. sorular arasında en yüksek yapan ve 50 puan üstünde alanlar öncelikli çağrılmış. @meb.gov.tr mailline gelen bilgi böyle.

Kursu belli olan arkadaşlar, hayırlı olsun. Acaba siz başvurumu yapmıştınız, yoksa onlarmı yapıyor. Ben ilsise baktım fakat birşey göremedim. Acaba başvurumu yapacağız.

Arkadaşlar bu tür kurslar re'sen (yani mecburi(müracaat yapmadan)) egitek tarafından düzenlenir. Şöyle bir ilsise bakayım dersiniz yada birisi haber verir bakarsınız ki size bilmediğiniz ilin birin kurs yada seminer çıkmış. Yapacak bir şey yok gideceksiniz.

Saygılar....

maillerle liste gelimiş fakat 9 grupluk listedeki yüzyüze başlama ile ilsisteki farklı tarihlerde. birde online var bunu nerden ve nasıl yapacağız bilgisi olan varmı bazı illerin kursu bugun itibari ile başlamış o arkadaşlardan varsa bilgi lütfen

Geri