250 - 350 tl arası tablet tavsiyesi

Kodla Büyü

mavera

Üye
bu fiyat aralığında tablet almayı düşünüyorum. tam anlamadığım için yardımlarınızı bekliyoruz. kullanan ve memnun olan arkadaşlar varsa, kendi tabletlerini önerebilecekleri, onlardan yardım bekliyorum.
ilkokul 4 sınıfa giden kızıma tablet almak istiyorum. tabiki bende kullanacağım.
malum internet bağlanma hızı, wifi, ekranı, pili, hızı, donmaması hafızası, işlemcisi bunlar büyük etken diye biliyorum. tekliflerinizi bekliyorum.

" Zalimin zulmü varsa mazlumun da Allah'ı var. Bugün halka cevretmek kolay,
yarın Hakk'ın divanı var."

" boykotlu ürünleri alma, zulme ortak olma. "

" zalimler için yaşasın çehennem "

" allah düşmanlarını hiç unutmaz. "

Müslümanların kanayan yarası FİLİSTİNE selam olsun. dularınızı eksik etmeyin.

bu fiyat aralığında tablet almayı düşünüyorum. tam anlamadığım için yardımlarınızı bekliyoruz. kullanan ve memnun olan arkadaşlar varsa, kendi tabletlerini önerebilecekleri, onlardan yardım bekliyorum.
ilkokul 4 sınıfa giden kızıma tablet almak istiyorum. tabiki bende kullanacağım.
malum internet bağlanma hızı, wifi, ekranı, pili, hızı, donmaması hafızası, işlemcisi bunlar büyük etken diye biliyorum. tekliflerinizi bekliyorum.

" Zalimin zulmü varsa mazlumun da Allah'ı var. Bugün halka cevretmek kolay,
yarın Hakk'ın divanı var."

" boykotlu ürünleri alma, zulme ortak olma. "

" zalimler için yaşasın çehennem "

" allah düşmanlarını hiç unutmaz. "

Müslümanların kanayan yarası FİLİSTİNE selam olsun. dularınızı eksik etmeyin.

Almışken biraz marka bişey olsun geçen arkadaş tv deki shop kanallarından almıştı. 250 tl vermiş iki ayda bozuldu. Samsung T210 almıştım bir yıl oldu gayat iyi durumda bir eksiği usb ve mobil modem bağlanmıyor. Onada dikkat ederseniz iyi olur.

Geri